Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

37 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
eldarine
A ja mam pytanko odnośnie kamerek/aparatów sportowych. Czy coś z tego [moderacja - nieopłacona reklama] sprawdziło na rower?Chodzi mi o zamieszczenie tego w taki sposób by robić zdjęcia/filmy tego co widzę aktualnie czyli najlepiej na kierownicy. Ew. jakieś inne sugestie jak fajnie wyposażyć się w celu uwieczniania widoczków z wypadów rowerowych? Statyw na telefon odpada, bo mam za słaby aparacik w telefonie.

Co do kamerek sportowych to najczęściej słyszałam i widziałam nagrania z GoPro więc poleciłabym akurat któryś aparat z tej serii, co do innych tańszych to tutaj trzeba by było patrzeć po parametrach.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

To całkiem przyzwoity aparat. Ogólnie bezlusterkowce sąbardzo fajne. Ja mam sony nex 6 i nie narzekam

Ja mam Nikona D90. Ostra bestia. :D

jaka lampa blyskowa do canon 1200d? by zdjecia w pomieszcaniach ze zlym oswietleniem nie wychodzily "ziarniste"

Ja od 2 lat uzywam Nikona D3200. Obiektyw 18-55. Bardzo dobre zdjecia robi, niczego wiecej mi nie trzeba. Polecam. Jakby co to moge opublikowac pare zdjec :) Jak ktos ciekawy jak to wychodzi tym obiektywem...

Ja powoli myślę nad przesiadką z mojego wysłuzonego canona 450d. Myślę o 70d alboo 700d - macie jakieś sugestie?

Ja powoli myślę nad przesiadką z mojego wysłuzonego canona 450d. Myślę o 70d alboo 700d - macie jakieś sugestie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-05 23:45 przez elantris.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

A co powiecie na kamery sportowe? Dzisiaj są już bardzo solidne, nagrywają w jakości HD niemal we wszystkich miejscach, zarówno pod wodą jak i na dużych wysokościach. Taka kamera może też być używana jako kamera samochodowa lub zwykły rejestrator filmowy. Zastanawiam się nad zakupem takiej kamerki, nie ma chyba sensu kupować oddzielnie zwykłej a później sportowej skoro ta druga potrafi funkcjonować również poza sportem.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Poszukuję fajnego aparatu do 300 zł ktoś coś?

Cytat
altruso
Poszukuję fajnego aparatu do 300 zł ktoś coś?


Oj w takiej cenie to będzie trudno...

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

ZA 300zł to raczej nic specjalnego się nie upoluje... Polecałbym najpierw zapoznać się z ofertami i cenami na rynku, a dopiero później szukać używanych (chociaż to też nie jest pewien zakup). Myślę, że tak od 700zł można myśleć o jakiejś cyfrówce, która zrobi w miarę przyzwoite zdjęcie z wakacji.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Co sądzicie o lustrzankach Cannon, są one lepsze od konkurencji czy lepiej wybrać coś innego? :)

Ja na sprzęcie foto zupełnie się nie znam...

Fajnie ;) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Biorąc pod uwagę dużą liczbę fotografów, którzy dzielą się swoimi opiniami i doświadczeniami, chciałbym również udostępnić bardzo przydatną stronę, na której można doskonalić swoje umiejętności we wszystkich obszarach fotografii



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-05 18:24 przez device123.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Czy ktoś z Was brał może kredyt gotówkowy na taki sprzęt? Czy warto inwestować i zwróci mi się to po kilku sesjach? :) Działam na rynku już jakiś czas, ale widze, że mój sprzęt ma trochę ograniczeń, a CityBank przygotował teraz ciekawą ofertę: https://www.kredyty-gotowkowe.net/pozyczka-w-citi-banku-jakie-macie-opinie.html . Myślicie, ze warto czy jednak nie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja biżuteria handmade - porażka?