Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,chciałabym dokupić do mojego Nikona D3100 zewnętrzną lampę. Niestety kompletnie się na tym nie znam.Z tego co wyczytałam na forach idealna liczba przewodnia dla mojego obiektywu 18-105 to 53. Mógłby mi ktoś z Was doradzić na pw?
PS.Nie chcę kupować oryginalnej nikonowskiej,bo to kwota za duża dla mnie.Myślałam o YN 560 II ,za 250 zł :) pomocy :)

Robiąc zdjęcia na tle nieba zauważyłam, że niebo jest okropnie jasne natomiast "dół" ciemny. Wyczytałam informacje o filtrze połówkowym. Tylko czy kupienie takiego filtra ma sens.. Przecież ciężko będzie zawsze "odmierzyć" dokładnie w połowie. Natknęłam się na informację o filtrze cokin. Który polecacie do Canona 550d? Raczej tańszy niż droższy, ponieważ profesjonalnych zdjęć takim aparatem robić nie będę :) jestem raczej początkującym fotografem więc na początek wolę tańsze opcje by później móc zainwestować w lepszy sprzęt i "dodatki"

cześć dziewczyny, jeśli podobają wam się moje zdjęcia to służę poradą i bardzo proszę o "LUBIĘ TO" (MÓJ FANPAGE) !!!!!!!!!!! https://www.facebook.com/pages/Ma%C5%82gorzata-Wawrzy%C5%84ska-Photography/260243750805627

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Ja szczerze mówiąc nie jestem profesjonalistką w robieniu zdjęć ale tematem interesuję się już od dłuższego czasu.
Od roku korzystam z tej lustrzanki:
http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/2231447
Została mi polecona przez znajomego, który jest profesjonalnym fotografem i jestem z niej bardzo zadowolona. Dobry sprzęt, zdjęcia wychodzą przepiękne, bardzo ostre, trochę artystyczne.
Warto jest jednak kupować w sieci ponieważ jak możecie sobie same zobaczyć w porównaniu na skąpcu ceny w różnych sklepach są bardzo różne.

Partek wrzuć jakieś zdjęcia

Też działam na tym sprzęcie i jestem bardzo zadowolona:) POLECAM!

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

..ja polecam canona 50 d..kilka zdjęć możecie obejrzeć Tutaj zdjęcia

Ja jestem z aparatu zadowolona:)Pozdrawiam.

Potrzebuje pomocy!
Zamierzam kupić lustrzankę nikon, nie wiem który model wybrać nikon d5100 18-105 vr czy nikon d5200 18-105 vr. Warto dołożyć czy kupić d5200 czy pozostać przy 5100? Czy zdjęcia wykonywane tymi lustrzankami bardzo się od sibie róźnią? proszę pomóżcie!

Sprzęt Foto / pytania, porady, opinie

14 paź 2014 - 22:00:27

Co sadzicie o Nikonie d5200 ?:)

Sprzęt Foto / pytania, porady, opinie

14 paź 2014 - 22:11:47

Ja mam Nikona D5200 + obiektyw 18-105vr i szczerze polecam. Nie ma co się zastanawiać. :)

Sprzęt Foto / pytania, porady, opinie

31 paź 2014 - 13:21:22

Co możecie polecić komuś, kto dopiero chce zacząć przygodę z fotografią? Nie chce być profesjonalistką, ale od zawsze lubiłam robić zdjęcia, a teraz po prostu chcialbym zająć się tym na trochę poważniej :)

Z gotowych zestawów - canon eos 600d i obiektyw 18-135 mm.

Aparat daje łądny obrazek, jest szybko i mozna filmowac. Obiektyw jest uniwersalny od szerokiego kąta do krotkiego teleobiektywu.

W zasadzie teraz jedno o czym mysle to dokupienie jakiejs jasnej stałki np 50 f 1,8.

Szukając dobrego aparatu dotarłam do stronki electro.pl Mają spory wybór.
Zdecydowałam się na Aparat NIKON Coolpix L340 , i jak na razie nie mam zastrzeżeń.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ostatnio kupiłam nikona s5600 niezły sprzęt !

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 4/5

A ja mam pytanko odnośnie kamerek/aparatów sportowych. Czy coś z tego [moderacja - nieopłacona reklama] sprawdziło na rower?Chodzi mi o zamieszczenie tego w taki sposób by robić zdjęcia/filmy tego co widzę aktualnie czyli najlepiej na kierownicy. Ew. jakieś inne sugestie jak fajnie wyposażyć się w celu uwieczniania widoczków z wypadów rowerowych? Statyw na telefon odpada, bo mam za słaby aparacik w telefonie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-10 12:05 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)