Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

2 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

Witam,chciałabym dokupić do mojego Nikona D3100 zewnętrzną lampę. Niestety kompletnie się na tym nie znam.Z tego co wyczytałam na forach idealna liczba przewodnia dla mojego obiektywu 18-105 to 53. Mógłby mi ktoś z Was doradzić na pw?
PS.Nie chcę kupować oryginalnej nikonowskiej,bo to kwota za duża dla mnie.Myślałam o YN 560 II ,za 250 zł :) pomocy :)

Robiąc zdjęcia na tle nieba zauważyłam, że niebo jest okropnie jasne natomiast "dół" ciemny. Wyczytałam informacje o filtrze połówkowym. Tylko czy kupienie takiego filtra ma sens.. Przecież ciężko będzie zawsze "odmierzyć" dokładnie w połowie. Natknęłam się na informację o filtrze cokin. Który polecacie do Canona 550d? Raczej tańszy niż droższy, ponieważ profesjonalnych zdjęć takim aparatem robić nie będę :) jestem raczej początkującym fotografem więc na początek wolę tańsze opcje by później móc zainwestować w lepszy sprzęt i "dodatki"

cześć dziewczyny, jeśli podobają wam się moje zdjęcia to służę poradą i bardzo proszę o "LUBIĘ TO" (MÓJ FANPAGE) !!!!!!!!!!! https://www.facebook.com/pages/Ma%C5%82gorzata-Wawrzy%C5%84ska-Photography/260243750805627

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Ja szczerze mówiąc nie jestem profesjonalistką w robieniu zdjęć ale tematem interesuję się już od dłuższego czasu.
Od roku korzystam z tej lustrzanki:
http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/2231447
Została mi polecona przez znajomego, który jest profesjonalnym fotografem i jestem z niej bardzo zadowolona. Dobry sprzęt, zdjęcia wychodzą przepiękne, bardzo ostre, trochę artystyczne.
Warto jest jednak kupować w sieci ponieważ jak możecie sobie same zobaczyć w porównaniu na skąpcu ceny w różnych sklepach są bardzo różne.

Partek wrzuć jakieś zdjęcia

Też działam na tym sprzęcie i jestem bardzo zadowolona:) POLECAM!

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

..ja polecam canona 50 d..kilka zdjęć możecie obejrzeć Tutaj zdjęcia

Ja jestem z aparatu zadowolona:)Pozdrawiam.

Potrzebuje pomocy!
Zamierzam kupić lustrzankę nikon, nie wiem który model wybrać nikon d5100 18-105 vr czy nikon d5200 18-105 vr. Warto dołożyć czy kupić d5200 czy pozostać przy 5100? Czy zdjęcia wykonywane tymi lustrzankami bardzo się od sibie róźnią? proszę pomóżcie!

Sprzęt Foto / pytania, porady, opinie

14 paź 2014 - 22:00:27

Co sadzicie o Nikonie d5200 ?:)

Sprzęt Foto / pytania, porady, opinie

14 paź 2014 - 22:11:47

Ja mam Nikona D5200 + obiektyw 18-105vr i szczerze polecam. Nie ma co się zastanawiać. :)

Sprzęt Foto / pytania, porady, opinie

31 paź 2014 - 13:21:22

Co możecie polecić komuś, kto dopiero chce zacząć przygodę z fotografią? Nie chce być profesjonalistką, ale od zawsze lubiłam robić zdjęcia, a teraz po prostu chcialbym zająć się tym na trochę poważniej :)

Z gotowych zestawów - canon eos 600d i obiektyw 18-135 mm.

Aparat daje łądny obrazek, jest szybko i mozna filmowac. Obiektyw jest uniwersalny od szerokiego kąta do krotkiego teleobiektywu.

W zasadzie teraz jedno o czym mysle to dokupienie jakiejs jasnej stałki np 50 f 1,8.

Szukając dobrego aparatu dotarłam do stronki electro.pl Mają spory wybór.
Zdecydowałam się na Aparat NIKON Coolpix L340 , i jak na razie nie mam zastrzeżeń.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ostatnio kupiłam nikona s5600 niezły sprzęt !

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 4/5

A ja mam pytanko odnośnie kamerek/aparatów sportowych. Czy coś z tego [moderacja - nieopłacona reklama] sprawdziło na rower?Chodzi mi o zamieszczenie tego w taki sposób by robić zdjęcia/filmy tego co widzę aktualnie czyli najlepiej na kierownicy. Ew. jakieś inne sugestie jak fajnie wyposażyć się w celu uwieczniania widoczków z wypadów rowerowych? Statyw na telefon odpada, bo mam za słaby aparacik w telefonie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-10 12:05 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)