Obecnie rozmawiamy o:

zdrowe posiłki

24 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

dieta wskazówki

godzinę temu

dieta wskazówki

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 5/5

Mieszkania w Krakowie

25 lip 2023 - 17:07:20

Co sądzicie o inwestycjach budowlanych w Krakowie realizowanych przez dewelopera Fronton? Ja osobiście planuję kupić u nich mieszkanie i zastanawiam się, czy ktoś z Was ma doświadczenie z tą firmą? Tu jest ich strona, jeśli ktoś chce zobaczyć co oferują https://www.fronton.pl/

Mieszkania w Krakowie

14 gru 2023 - 22:13:01

Przejrzałem sobie stronę internetową tego dewelopera i wygląda ciekawie. Szkoda, że obecnie w Krakowie są takie kosmiczne ceny nieruchomości. I co najgorsze - nie zapowiada się na żadne obniżki. Z tego co słyszałem to ma być tylko gorzej. Dlatego uważam, że należy bardzo dokładnie zweryfikować stan techniczny mieszkania przed zakupem. Myślę, że warto to zlecić dr. inż. Przemysławowi Stawiarskiemu - https://www.stawiarski.pl/opinia-prywatna-sadowa.php - to autorytet budowlany, który siedzi w branży od wielu lat. Przy takiej inwestycji dokładna weryfikacja jest konieczna.

Mieszkania w Krakowie

23 lut 2024 - 14:08:24

Poszukuję producenta mebli kuchennych na wymiar, który może zrealizować moją wizję estetyczną i funkcjonalną. Czy Marito może sprostać moim oczekiwaniom? Więcej szczegółów na stronie: https://marito.pl Proszę o informacje na temat ich oferty i jakości wykonania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra hurtownia budowlana w woj.mazowieckim?