Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jak w temacie. Czy bierzecie udział w konkursach oraz loteriach oraz czy zdarza się Wam coś wygrywać? Pochwalicie się co do tej pory wygralyście?

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Mojemu mężowi się udaje ;D Szczęściarz jeden - ma więcej farta ode mnie (czasami mu zazdroszczę bo zdarza mu się nawet znajdować pieniadze na ulicy, mi sie jeszcze nie zdarzyło). Ogolnie dwa razy wygrał podwójny bilet na koncert muzyki filmowej za udostępnienie strony a kiedyś w felicity w paragonowym konkursie no i raz bon pieniężny do restauracji.

Mi się za to udało ostatnio wygrać ciacha w loterii Netto, aktualnie jest tam loteria z okazji rocznicy firmy. Na miejscu mozna dostać zdrapkę i wygrać coś od razu. Ale oczywiśćie potem można się zarejestrować na stronie oraz grać o nagrody główne.

To zalezy kto go organizuje. Nie ufam tym wszystkim cudownym konkursom z wypelnianiem ankiet i klikaniem w podejrzane linki.

Nigdy nie biorę udziału w konkurach internetowych, bo jakoś szkoda mi czasu i wydaje mi się czasem że są ustawione. Jakiś czas temu brałam udział w konkursie Cosinus Przyprowadź znajomego. Będąc uczennicą w szkole dostałam 100 zł za koleżankę która zapisała się z mojego polecenia. Z tego o pamiętam warunkiem była tylko frekwencja, obie musiałyśmy mieć minimum 50% obecności. Chyba najprościej zarobione pieniądze w moim życiu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zarabianie przez neta