Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje hobby KANAŁ YOUTUBE

29 maj 2019 - 21:48:29

Ankieta
oddanych głosów: 3
Wszyscy mogą głosować.
Działać dalej na Youtube?




Cześć, piszę ponieważ od pewnego czasu nurtuje mnie jedna myśl: "Czy aby kręcenie filmów na Youtube jest moją mocną stroną?". Lubię to. Uwielbiam testować nowości kosmetyczne, llybię gadać do kamery, może troche mniej montować. Ale ogólnie lubię to. Posiadam dwa kanały o tematyce beauty. Jeden starszy, powiedzmy "prywanty", drugi nieco nowszy o tematyce Avon. Pomimo sporej poprawy jakości filmów i sporego czasu na YT obserwujących jest ciągle mało. Wiem, że trudno wybić się w dzisiejszym gąszczu wschodzących gwiazd youtubea ale nie chodzi mi o samo wybicie się. Zastanawia mnie, czy te filmy wgl. komuś się podobają. Przeeżywam w tym momencie lekki kryzys ponieważ moje starania nie przynoszą porządanych efektów. Mam nadzieję, że to stan chwilowy, ale musiałam się gdzieś wygadać. Zapraszam Was do zapoznania się z moimi filmami i napiszcie mi koniecznie co o nich myślicie. Czy nie jest źle i to tylko chwilowe? Czy jednak odpuścić bo to co robię jest marne? Z góry dzięki za szczerość. :)

https://www.youtube.com/channel/UCqyN6e4b7AJ53-I1ZwHDQIA?view_as=subscriber
https://www.youtube.com/channel/UCWHSkik9Q4auYVpFF-AndPQ

Moje hobby KANAŁ YOUTUBE

24 wrz 2020 - 15:13:12

Jezeli chcesz robic kanal na yt to albo robisz to z pasji i checi doskonalenia warsztatu albo dla subów. W tym drugim przypadku mozesz sobie odpuscic bo bedzie ci pewnie ciezko urosnąc jakos wybitnie bez wyroznienia sie na tle innych.

Moje hobby KANAŁ YOUTUBE

22 cze 2021 - 07:36:19

tak jak kolezanka wyzej napisala - niestety, teraz to bardziej biznes niz pasja, jak bylo na poczatku. to zdecydowanie ma swoje plusy, bo przynajmniej mozna zlapac dobre wspolprace, ale jesli robisz to dla siebie, lubisz to i traktujesz jako swoja pasje to idz w to smialo! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozkręcić Instagrama?