Obecnie rozmawiamy o:

Poznań, gdzie spać??

gorący temat

jakie meble do salonu?

godzinę temu

Miętowa sukienka

wczoraj o 22:57

Kolejna oszustka

wczoraj o 22:52

Drinki sok + wódka

wczoraj o 21:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator

Wolna twórczość i nowe życie niezbyt nowych przedmiotów :) Ostatnio postanowiłam zdziałać coś w ozdabianiu i w przypływie weny twórczej ze starego styropianowego manekina powstaje "nowy". Trochę farby, kilka serwetek, lakier, pędzel, bez wizji i na żywioł co wyjdzie, bo w tej twórczości można wszystko naprawić całkiem łatwo :)
Jeśli chcecie zaprezentować swoje prace to z chęcią zobaczę, bo inspiracji nigdy zbyt wiele. Mile widziane uwagi czy opisy doświadczeń.
Dobra, mój manekin :D

wow ale super wyszedł potem tylko pociagnij całosc lakierem i polecam fluggera nie zołknie i cena przystępna

zweryfikowana
Moderator

Właśnie szukam czegoś co nie żółknie ... po sklepach budowlanych. Dzięki @agata74 :)

Cytat
malmie
Właśnie szukam czegoś co nie żółknie ... po sklepach budowlanych. Dzięki @agata74 :)
i najlepeij malowac cienkie warstwy i tak z 5-10 takich warstw potem jak dobrze wyschnie przeszlifowac drobnoziarnistym papierem sciernym

zweryfikowana
Moderator

Cytat
agata74
... i najlepeij malowac cienkie warstwy i tak z 5-10 takich warstw potem jak dobrze wyschnie przeszlifowac drobnoziarnistym papierem sciernym
10 warstw uff no, ale jak trzeba to trzeba, będzie na kolejne lata ten manekin :)

Cytat
malmie

... i najlepeij malowac cienkie warstwy i tak z 5-10 takich warstw potem jak dobrze wyschnie przeszlifowac drobnoziarnistym papierem sciernym
10 warstw uff no, ale jak trzeba to trzeba, będzie na kolejne lata ten manekin :)
mozesz dac mniej ale pamietaj ze jak bedziesz szlifowac to warstwa sie zetrze wiec leoiej wiecej by bue popsuć sobie pracy

zweryfikowana
Moderator

@agata74 aha, super, dobra uwaga, szlifowanie.
Łatwo się przykleja, ale wykończenie trochę potrwa, ale mam czas nie spieszy się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hobby- którego już nie chcę