Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wolna twórczość i nowe życie niezbyt nowych przedmiotów :) Ostatnio postanowiłam zdziałać coś w ozdabianiu i w przypływie weny twórczej ze starego styropianowego manekina powstaje "nowy". Trochę farby, kilka serwetek, lakier, pędzel, bez wizji i na żywioł co wyjdzie, bo w tej twórczości można wszystko naprawić całkiem łatwo :)
Jeśli chcecie zaprezentować swoje prace to z chęcią zobaczę, bo inspiracji nigdy zbyt wiele. Mile widziane uwagi czy opisy doświadczeń.
Dobra, mój manekin :D


wow ale super wyszedł potem tylko pociagnij całosc lakierem i polecam fluggera nie zołknie i cena przystępna

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Właśnie szukam czegoś co nie żółknie ... po sklepach budowlanych. Dzięki @agata74 :)

Cytat
malmie
Właśnie szukam czegoś co nie żółknie ... po sklepach budowlanych. Dzięki @agata74 :)
i najlepeij malowac cienkie warstwy i tak z 5-10 takich warstw potem jak dobrze wyschnie przeszlifowac drobnoziarnistym papierem sciernym

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
agata74
... i najlepeij malowac cienkie warstwy i tak z 5-10 takich warstw potem jak dobrze wyschnie przeszlifowac drobnoziarnistym papierem sciernym
10 warstw uff no, ale jak trzeba to trzeba, będzie na kolejne lata ten manekin :)

Cytat
malmie

... i najlepeij malowac cienkie warstwy i tak z 5-10 takich warstw potem jak dobrze wyschnie przeszlifowac drobnoziarnistym papierem sciernym
10 warstw uff no, ale jak trzeba to trzeba, będzie na kolejne lata ten manekin :)
mozesz dac mniej ale pamietaj ze jak bedziesz szlifowac to warstwa sie zetrze wiec leoiej wiecej by bue popsuć sobie pracy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 aha, super, dobra uwaga, szlifowanie.
Łatwo się przykleja, ale wykończenie trochę potrwa, ale mam czas nie spieszy się.

Ja robilam sobie do pokoju ozdobne skrzynki z decoupage :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ja sobie teraz "działam" pudło na skarby :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hobby- którego już nie chcę