Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moje tegoroczne bombiszcza

10 lis 2017 - 21:27:51

sezon na bombiszcza uważam za otwarty



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

moje tegoroczne bombiszcza

10 lis 2017 - 21:42:37

:D a ja dalej Agato siedzę na kasztanach, ale się wezmę tak
Super bombki :D

moje tegoroczne bombiszcza

10 lis 2017 - 22:07:09

fajne jak je zrobiłaś chat

moje tegoroczne bombiszcza

10 lis 2017 - 23:54:27

Bombowe te bombki :D

moje tegoroczne bombiszcza

11 lis 2017 - 16:10:26

fajnie to wygląda .
A jak po drugiej stronie tak samo??

moje tegoroczne bombiszcza

11 lis 2017 - 18:14:07

Dziękuję, @polaris3 decoupage, @banach tak po drugiej stronie to samo

moje tegoroczne bombiszcza

13 lis 2017 - 08:18:55

piękne wzory- obrazki. Urocze, klimatyczne. Nie podoba mi się ta biała otoczka ale to kwestia gustu. Ja nadal bez pomysłu więc skończy się pewnie standardowo

moje tegoroczne bombiszcza

14 lis 2017 - 21:56:45

Cytat
Kanti
piękne wzory- obrazki. Urocze, klimatyczne. Nie podoba mi się ta biała otoczka ale to kwestia gustu. Ja nadal bez pomysłu więc skończy się pewnie standardowo
ta biała otoczka to imitacja sniegu niestety w ostatnich lata jest jego jak na lekarstwo wiec przemyciłam motyw na bombki. Napisałas "Ja nadal bez pomysłu więc skończy się pewnie standardowo" czyli jak?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

moje tegoroczne bombiszcza

17 lis 2017 - 20:22:01

Moja tegoroczna, na półmetku z robotą jestem, bombka atomówka. Pozostaje jeszcze wypełnić czymś białe miejsca między kasztanami i chyba wszystko psiknąć sprayem, no ... do 24 grudnia zdążę ;) Kokarda chyba granatowa lepsza będzie, bo ta to jakaś bidna, cienka jak przecinek hmm


moje tegoroczne bombiszcza

19 lis 2017 - 20:20:40

@malmie przestrzenie bym wypełniła mchem i dała czerwona kokardę bombka fajowa

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

moje tegoroczne bombiszcza

19 lis 2017 - 20:25:03

@agata74 myślałam o tym, ale już zaczęłam wypełniać klejem na gorąco, a teraz Usta mi sylikon podsunęła ... planuję potraktować wszystko spayem. Co wyjdzie to zobaczymy. Kokarda czerwona, a i owszem zawsze pasuje, ale kusi też mnie granat.

moje tegoroczne bombiszcza

19 lis 2017 - 21:07:32

@agata74 czy Ty prowadzisz bloga? Trafiłam na niego trochę przypadkiem, na Twój trop naprowadziła mnie część ozdób, które wrzuciłaś tu i które są na blogu. No chyba, że to nie Ty...

moje tegoroczne bombiszcza

20 lis 2017 - 14:50:14

Cytat
Emilly7
@agata74 czy Ty prowadzisz bloga? Trafiłam na niego trochę przypadkiem, na Twój trop naprowadziła mnie część ozdób, które wrzuciłaś tu i które są na blogu. No chyba, że to nie Ty...
Tak prowadze bloga chodz to chyba za duze słowo bo ze mnie kiepska bloogerka raz ze nie umiem fajnych zdjec robić ( aparat mi cos nawala ) pisac tez nie za bardzo umiem bo nie jestem typem wylewnym. ;) generalnie jestem tumanesku elektronicznym ale niestety tak to jest jaks sie jest wzrokowcem to zeby dojsc samemu do opanowania techniki zajmuje duzo czasu poza tym mega mnie frustruje .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-20 14:53 przez agata74.

moje tegoroczne bombiszcza

20 lis 2017 - 17:24:49

Cytat
agata74


Tak prowadze bloga chodz to chyba za duze słowo bo ze mnie kiepska bloogerka raz ze nie umiem fajnych zdjec robić ( aparat mi cos nawala ) pisac tez nie za bardzo umiem bo nie jestem typem wylewnym. ;) generalnie jestem tumanesku elektronicznym ale niestety tak to jest jaks sie jest wzrokowcem to zeby dojsc samemu do opanowania techniki zajmuje duzo czasu poza tym mega mnie frustruje .

Bardzo mi się podoba (pomimo "nawalającego aparatu" i braku jak to określiłaś"wylewności";). Przejrzałam prawie na jednym posiedzeniu wszystkie wpisy, tak wciąga! Naprawdę świetny, dużo rzeczy wpadło mi tam w oko. I ileż inspiracji szczególnie na świąteczny wystrój mieszkania. Ode mnie wielkie brawobrawobrawo

moje tegoroczne bombiszcza

20 lis 2017 - 20:58:09

Cytat
Emilly7



Tak prowadze bloga chodz to chyba za duze słowo bo ze mnie kiepska bloogerka raz ze nie umiem fajnych zdjec robić ( aparat mi cos nawala ) pisac tez nie za bardzo umiem bo nie jestem typem wylewnym. ;) generalnie jestem tumanesku elektronicznym ale niestety tak to jest jaks sie jest wzrokowcem to zeby dojsc samemu do opanowania techniki zajmuje duzo czasu poza tym mega mnie frustruje .

Bardzo mi się podoba (pomimo "nawalającego aparatu" i braku jak to określiłaś"wylewności";). Przejrzałam prawie na jednym posiedzeniu wszystkie wpisy, tak wciąga! Naprawdę świetny, dużo rzeczy wpadło mi tam w oko. I ileż inspiracji szczególnie na świąteczny wystrój mieszkania. Ode mnie wielkie brawobrawobrawo
Dziękuję aż sie zarumieniłam od tych komplementów ;) świateczne inspiracje to dopiero będą bo już mam jakiś zarys w głowie ale jeszcze za wczesnie by stroic dom ja to dopiero robię na 6 grudnia. teraz musze zabrac sie za kalendarz adwentowy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

świecidełka