Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamiast na grzyby ostatnio chodziłam do lasu na szyszki, a że pogoda była piękna trochę tych szyszek nazbierałam :)

Dzięki temu powstały te wianki - który wg Was wyszedł najlepiej?

A może macie jakieś fajne pomysły na wykorzystanie szyszek?



Wow, piękne te Twoje dzieła. Pierwszy dla mnie zbyt pobielony, 2 rewelacja i 4 też cudny! wrzucaj więcej swoich dzieł bo aż miło popatrzeć :)

Cytat
YesNoMaybe
Wow, piękne te Twoje dzieła. Pierwszy dla mnie zbyt pobielony, 2 rewelacja i 4 też cudny! wrzucaj więcej swoich dzieł bo aż miło popatrzeć :)

Dziękuję, bardzo mi miło :)

śliczne wianki mnie najbardziej sie podobaja 2, 4,5,6. Na pinterescie jest tego multum jak wykorzystać szyszki https://pl.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=szyszki%20dekoracje&eq=szyszki&etslf=9783&term_meta[]=szyszki%7Cautocomplete%7Cundefined&term_meta[]=dekoracje%7Cautocomplete%7Cundefined

No no. A mnie podoba się 1! 2i4 też.

Cytat
agata74
śliczne wianki mnie najbardziej sie podobaja 2, 4,5,6. Na pinterescie jest tego multum jak wykorzystać szyszki https://pl.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=szyszki%20dekoracje&eq=szyszki&etslf=9783&term_meta[]=szyszki%7Cautocomplete%7Cundefined&term_meta[]=dekoracje%7Cautocomplete%7Cundefined

Dziękuję!

Niektóre pomysły na szyszki są świetne, na pewno skorzystam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Najbardziej 4 przypada mi do gustu, ale wszystkie fajnie wykonane. Z szyszek to lubię jeszcze bombki ;) Uwielbiam !

Wszystkie są ładne, ale 2 i 4 są najładniejsze,pozdrawiam

Dziękuję za opinie :)

Zdolniachasuperwszystkie fajne, nie napiszę który jest naj ponieważ każdy ma to coś:)

mnie się nie podoba trochę wsiockie są hmmkto to wiesza na drzwiach w domu ...masz willę ,BMW na placu a tam taki wianek na drzwiach ;( obciach
tylko na wsi pasuje

Polaris3, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale takie rzeczy, ręcznie robione są coraz bardziej popularne. To nie jest nic wsiórskiego, tylko piękne ozdoby, w które ktoś wkłada swoje serce, umiejętności. Nie jedną willę bym Ci mogła pokazać, która na drzwiach ma takie cuda. Fekete, na czym robiłaś te wianki? Na styropianie? Bo zastanawiam się, czy można go dobrze zakryć, żeby białe nie wychodziło. Chciałam zamówić hurtowo wianki i kule z http://www.loveart.pl/kule-bombki-styropianowe, ale jak zakrycie tego, jest kłopotliwe to pomyślę jeszcze nad wikliną.

Cytat
Polaris3
mnie się nie podoba trochę wsiockie są hmmkto to wiesza na drzwiach w domu ...masz willę ,BMW na placu a tam taki wianek na drzwiach ;( obciach
tylko na wsi pasuje
Ja wieszam wianki na drzwiach a mieszkam w bloku wiec...

No nie wiem, coraz częściej w blokach widać wianki czy inne ozdoby na drzwiach czy obok drzwi, wszystko zależy od człowieka czy czuje ducha świąt czy nie:) jeżeli na wsiach wieszają takie wianki to ludzie tam mają gust i dobry smak, wiadomo że w takim domu miło i przytulnie można spędzić święta:)

WOW!
Wszystkie piękne! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wianki na halloween