Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój faworyt nr 4, ale wszystkie są przepięknebrawo

Cytat
elsa1234
Polaris3, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale takie rzeczy, ręcznie robione są coraz bardziej popularne. To nie jest nic wsiórskiego, tylko piękne ozdoby, w które ktoś wkłada swoje serce, umiejętności. Nie jedną willę bym Ci mogła pokazać, która na drzwiach ma takie cuda. Fekete, na czym robiłaś te wianki? Na styropianie? Bo zastanawiam się, czy można go dobrze zakryć, żeby białe nie wychodziło. Chciałam zamówić hurtowo wianki i kule z http://www.loveart.pl/kule-bombki-styropianowe, ale jak zakrycie tego, jest kłopotliwe to pomyślę jeszcze nad wikliną.

Ja także uwielbiam rzeczy ręcznie wykonane, mają to coś ;) Ja robiłam na podstawie ze słomy, u mnie wiklina niestety się nie sprawdziła - miałam problem, by dobrze przykleić większe szyszki, ale może powodem były małych rozmiarów wianki. Pamiętam, że moje wianki ze słomy były dość tanie, ale nie mogę znaleźć akurat tej aukcji ;/ W tym roku miałam rozmiar 25cm, w tamtym roku robiłam na podstawie 35cm i nie da się ukryć, że były bardziej okazałe, ale i pracy więcej ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Mi się wydaje, że z całą pewnością w tym temacie będą w stanie pomóc znajomi... Przynajmniej takie jest moje zdanie, że warto ich popytać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Modelarstwo a zdrowie