Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

29 minut temu

Druk ścienny

36 minut temu

Nowy samochód

56 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

praca w policji

07 paź 2017 - 13:01:08

Czy test teoretyczny na policjantkę jest trudny?

praca w policji

07 paź 2017 - 20:15:03

Jeśli ma się coś w głowie to nie, bardziej to test na inteligencję. Aczkolwiek jeśli masz coś jeszcze w życiu do zrobienia i ciut ambicji, to odradzam ;) Policjantki mają po czasie strasznie zrytą psychę, popytaj.

praca w policji

07 paź 2017 - 20:44:54

@szifi masz na myśli testy psychologiczne?

@blee większej bzdury dawno tu nie czytałam. Jak w każdym stresującym zawodzie niektórzy nie wytrzymują tego napięcia. Jednak akurat w policji w przeciwieństwie do wielu zawodów jest sporo możliwości awansu i rozwoju osobistego.

praca w policji

07 paź 2017 - 23:34:56

Nie wiem jak z testami jest teraz, może ktoś tu jest i pomoże:)blee nie rozumiem twojej wypowiedzi, może poznałaś akurat kogoś kto się nie nadawał do tej pracy, takich osób ze słabą psychiką wszędzie można spotkać, a policjant też człowiek tylko sito czasami dziurawe i trafi się jakieś słabsze/gorsze ziarno:)

praca w policji

08 paź 2017 - 08:27:28

jest trudny ,
tak samo testy na kondycję.
to samo dotyczy się strażaków.

praca w policji

08 paź 2017 - 11:33:33

Pracuję w tej organizacji na jednym z wyższych szczebli i na co dzień widzę rzeczy, o których nie jeden TVN zrobiłby materiał na wiele godzin ;) Jeśli koniecznie chcesz iść do mundurówki, idź do poogotowia. Efekty prawie takie same, a ciut więcej pieniędzy, spokoju i satysfakcji.

praca w policji

09 paź 2017 - 18:19:03

Wszystko zależy od człowieka, to co dla jednego jest trudne dla drugiego może być wyjątkowo łatwe. Ja mogę Ci powiedzieć ze swojego doświadczenia, że testy psychologiczne nie są z całą pewnością najłatwiejsze, ale jeżeli chcesz i wierzysz w siebie - próbuj.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

praca w policji

22 paź 2017 - 14:25:43

Jestem teraz w maturalnej klasie i zastanawiam się co robić po skończeniu liceum.
Znalazłam sobie takie studia policyjne w <moderacja> Może ktoś ma rozeznanie czy skończenie takich studiów da mi pracę w policji? Czy trzeba i tak przejść wszystkie testy i szkolenie w szkole policyjnej? Nie ukrywam, że praca w policji to jeden z moich pomysłów na przyszłość. Czytałam, żeby dostać się do policji to wystarczy wykształcenie średnie i przejście przez całą rekrutację. Nie ukrywam, że wolałabym mieć jakieś wykształcenie wyższe (zawsze to jakaś alternatywa gdyby z tą policją nie wyszło).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-22 20:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

praca w policji

15 lis 2017 - 14:36:56

A gdzie znajdę odpowiednią bazę pytań ?

praca w policji

21 lis 2017 - 08:37:16

podstawa nie traktuj studiów jak szkoły zawodowej bo to jest kardynalny bład !!!!!praca w olicji to nie tylko uganianie sie za przestepcami, czy bycie "krawężnikiem" duża przysłosc jest w cyber przestępczosci i pójscie w tym kierunku ale tylko wtedy jesli jest to twoja pasja.

praca w policji

24 lis 2017 - 12:17:55

Tak, może od razu niech wszyscy idą walczyć z cyberprzestępcami? ...

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

praca w policji

06 lut 2018 - 10:04:11

Mój kolega starał się dostać do policji i nie udało mu się. Gdzies na testach psychologicznych mu nie poszło :/

praca w policji

06 lut 2018 - 10:36:57

@Clanga może nie wszyscy ale w dzisiejszych czasach jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny i raczej nie będzie ono malało a rosło więc @agata74 bardzo dobrze podpowiada

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wianek na drzwi - szyszkowe szaleństwo ;)