Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

52 minut temu

sprawdzony stomatolog

55 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

praca w policji

07 paź 2017 - 13:01:08

Czy test teoretyczny na policjantkę jest trudny?

praca w policji

07 paź 2017 - 20:15:03

Jeśli ma się coś w głowie to nie, bardziej to test na inteligencję. Aczkolwiek jeśli masz coś jeszcze w życiu do zrobienia i ciut ambicji, to odradzam ;) Policjantki mają po czasie strasznie zrytą psychę, popytaj.

praca w policji

07 paź 2017 - 20:44:54

@szifi masz na myśli testy psychologiczne?

@blee większej bzdury dawno tu nie czytałam. Jak w każdym stresującym zawodzie niektórzy nie wytrzymują tego napięcia. Jednak akurat w policji w przeciwieństwie do wielu zawodów jest sporo możliwości awansu i rozwoju osobistego.

praca w policji

07 paź 2017 - 23:34:56

Nie wiem jak z testami jest teraz, może ktoś tu jest i pomoże:)blee nie rozumiem twojej wypowiedzi, może poznałaś akurat kogoś kto się nie nadawał do tej pracy, takich osób ze słabą psychiką wszędzie można spotkać, a policjant też człowiek tylko sito czasami dziurawe i trafi się jakieś słabsze/gorsze ziarno:)

praca w policji

08 paź 2017 - 08:27:28

jest trudny ,
tak samo testy na kondycję.
to samo dotyczy się strażaków.

praca w policji

08 paź 2017 - 11:33:33

Pracuję w tej organizacji na jednym z wyższych szczebli i na co dzień widzę rzeczy, o których nie jeden TVN zrobiłby materiał na wiele godzin ;) Jeśli koniecznie chcesz iść do mundurówki, idź do poogotowia. Efekty prawie takie same, a ciut więcej pieniędzy, spokoju i satysfakcji.

praca w policji

09 paź 2017 - 18:19:03

Wszystko zależy od człowieka, to co dla jednego jest trudne dla drugiego może być wyjątkowo łatwe. Ja mogę Ci powiedzieć ze swojego doświadczenia, że testy psychologiczne nie są z całą pewnością najłatwiejsze, ale jeżeli chcesz i wierzysz w siebie - próbuj.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

praca w policji

22 paź 2017 - 14:25:43

Jestem teraz w maturalnej klasie i zastanawiam się co robić po skończeniu liceum.
Znalazłam sobie takie studia policyjne w <moderacja> Może ktoś ma rozeznanie czy skończenie takich studiów da mi pracę w policji? Czy trzeba i tak przejść wszystkie testy i szkolenie w szkole policyjnej? Nie ukrywam, że praca w policji to jeden z moich pomysłów na przyszłość. Czytałam, żeby dostać się do policji to wystarczy wykształcenie średnie i przejście przez całą rekrutację. Nie ukrywam, że wolałabym mieć jakieś wykształcenie wyższe (zawsze to jakaś alternatywa gdyby z tą policją nie wyszło).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-22 20:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

praca w policji

15 lis 2017 - 14:36:56

A gdzie znajdę odpowiednią bazę pytań ?

praca w policji

21 lis 2017 - 08:37:16

podstawa nie traktuj studiów jak szkoły zawodowej bo to jest kardynalny bład !!!!!praca w olicji to nie tylko uganianie sie za przestepcami, czy bycie "krawężnikiem" duża przysłosc jest w cyber przestępczosci i pójscie w tym kierunku ale tylko wtedy jesli jest to twoja pasja.

praca w policji

24 lis 2017 - 12:17:55

Tak, może od razu niech wszyscy idą walczyć z cyberprzestępcami? ...

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

praca w policji

06 lut 2018 - 10:04:11

Mój kolega starał się dostać do policji i nie udało mu się. Gdzies na testach psychologicznych mu nie poszło :/

praca w policji

06 lut 2018 - 10:36:57

@Clanga może nie wszyscy ale w dzisiejszych czasach jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny i raczej nie będzie ono malało a rosło więc @agata74 bardzo dobrze podpowiada

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wianek na drzwi - szyszkowe szaleństwo ;)