Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

zabawki kinder niespodzianki

24 kwi 2018 - 10:20:38

Moja koleżanka wystawia często zabawki po dzieciach na olx, więc warto szukać na różnych grupach lokalnych. Jak ktoś robi porządki w szafie, to nie zawsze chce za używane zabawki myljony monet :)

zabawki kinder niespodzianki

24 kwi 2018 - 11:50:16

Moja kuzynka dobrych 25 lat temu zbierała figurki - były wtedy hipopotamy, jakieś krokodyle, itp. Zawsze jak szła do sklepu kazała ważyć jajo ;) jeśli miało x gramów to kupowała :D większość jaj trafione! tańczy

Teraz jak kupuję dzieciakom znajomych jajka, to zawsze jakiś badziew w środku się trafia.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

zabawki kinder niespodzianki

30 maj 2018 - 15:15:08

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe porady ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

zabawki kinder niespodzianki

02 wrz 2019 - 22:11:01

Jakieś konkretnie zbierasz? Moje dzieci maja tych zabawek z kinder tyle że moge ci odsprzedać za grosze podwojne. Jak coś to priv

zabawki kinder niespodzianki

04 lis 2019 - 14:33:00

Na allegro jest tez pelno tanich licytacji figurek z kinder niespodzianek :)

zabawki kinder niespodzianki

08 lis 2019 - 12:50:46

Kiedyś to się zbierało. :D

zabawki kinder niespodzianki

20 sty 2020 - 15:11:52

Cytat
grysik
Moja kuzynka dobrych 25 lat temu zbierała figurki - były wtedy hipopotamy, jakieś krokodyle, itp. Zawsze jak szła do sklepu kazała ważyć jajo ;) jeśli miało x gramów to kupowała :D większość jaj trafione! tańczy

Teraz jak kupuję dzieciakom znajomych jajka, to zawsze jakiś badziew w środku się trafia.

Ale cwana ... :-)
Ja zawsze tych figurek nie lubiłam . Wolałam takie różne śmieszne do składania. Ale niestety zawsze wylosowywałam właśnie figurki (bez warzenia)

zabawki kinder niespodzianki

27 mar 2020 - 22:50:41

Najnowsze Jajka Niespodzianki:








Najnowsze Jajka Niespodzianki:

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dla miłośniczek biżuterii - nie tylko starej - o naszej pasji pół -żartem pół -serio ;)