Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

DIY zrób to sama

04 gru 2016 - 18:05:22

dziewczyny, zastanawiam się jak można sobie dodatkowo dorobić.. pomyślałam o metodzie diy. czy chętnie kupujecie takie rzeczy?
myślałam o ozdobach do domu, ramki, kartki okolicznościowe, teraz zbliżają się święta więc jest mnóstwo fajnych rzeczy do zrobienia. co o tym sądzicie?

jedna z propozycji:


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 18:24 przez marciaa0407.

DIY zrób to sama

04 gru 2016 - 18:55:13

Myślę, że takie butelki by raczej powodzenia nie miały. Każdy potrafi kupić susz w sklepie i nasypać do czystej butelki. Jeżeli ktoś umie zrobić kartki, to jak najbardziej, ale to naprawdę musi robić wrażenie, żeby był zbyt :) Jeżeli masz zdolności manualne i wyobraźnię, to możesz się też zabrać za robienie biżuterii, ale musisz umieć się zareklamować, bo bez tego nie sprzedasz nic. Dodatkowo najlepiej byłoby swoje wyroby wstawić do sklepu i podpisać umowę.

DIY zrób to sama

04 gru 2016 - 19:07:31

Teraz jest dobry okres na sprzedaż wianków, choinek itp kartki to też dobry pomysł, jeśli potrafisz robić na drutach, to może kubraczki na kubki?



DIY zrób to sama

04 gru 2016 - 19:13:18

dorobic mozna ale na rynku tego jest duzo dlatego najlepszym rozwiazaniem jest tzw. poczta pantoflowa czyli kolezanka kolezance i tak dalej. Sama sie zajmuję rekodziełem ale to raczej hobbystycznie

DIY zrób to sama

05 gru 2016 - 10:36:54

Ludzie robią przeróżne rzeczy i pomysły są czasem wręcz niewiarygodne.
Często ze śmieci,które przetwarzane są na zasadzie recyklingu,a po zrobieniu,nawet nie widać z jakiego surowca to coś powstało.
Cudne kosze z papieru przeplatanego jak wiklina,nasadki na ołówki,cudeńka z przeróżnych mas (robionych w domu),kartki,ubranka dla lalek...no naprawdę mnóstwo i długo by wyliczać.Ja zawsze wchodzę na zszywka.pl -to świetna "kopalnia" pomysłów.
Pokazujcie dziewczyny,co macie.
Też chętnie się "zarażę".

Kilka fajnych inspiracji znalazłam...





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 11:10 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

DIY zrób to sama

01 sty 2017 - 22:34:16

Rzeczy DIY to naprawdę fajna sprawa :) Ja tez niedawno się tym zainteresowałam i coś tam sobie w zaciszu domowym tworzę :) Jakby ktoś szukał inspiracji, to sporo fajnych rzeczy znajdziecie na tej stronce: http://przepisnaszycie.pl/. Ja korzystam od początku mojej przygody z DIY :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wielkanocne ozdoby