Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie założyć bloga?

22 wrz 2017 - 12:31:03

Jak już założysz bloga warto pomyśleć o korzyściach. Osobiście skoskorzystałem z pomocy oficjalnego partnera Google AdExchange <moderacja> zacząłem naprawdę zarabiać na mojej stronie internetowej .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-22 13:08 przez moderator.

Gdzie założyć bloga?

25 wrz 2017 - 16:10:51

Miejsc jest całe mnóstwo. Wiem, co mówię. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie miejsca są darmowe. Za niektóre trzeba płacić i to sporo.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie założyć bloga?

25 wrz 2017 - 18:10:03

Ja mam bloga na Wordpress. Wcześniej miałam na Onecie.
Co do reklamy, to reklamuj, odpowiadaj na innych blogach.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie założyć bloga?

12 lis 2017 - 18:07:43

Cytat
john007
Miejsc jest całe mnóstwo. Wiem, co mówię. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie miejsca są darmowe. Za niektóre trzeba płacić i to sporo.
Ale te płatne są dużo lepsze jednak. Masz własną domenę, bez "końcówek" w adresie. Jak wykupić jakiś fajny hosting to jesteś od razu gotowa na większy ruch. No i nie zgadzam się, że za to płaci się słono, z homepl można to mieć za kilka zł miesięcznie.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie założyć bloga?

07 gru 2017 - 13:00:28

Myślę, że w tego typu tematach zawsze warto popytać znajomych :) To się zaskakująco często sprawdza :)

Gdzie założyć bloga?

22 gru 2017 - 18:51:33

W internecie roi się od serwisów do blogowania. Zależy czego szukasz. Poszperaj a na pewno coś znajdziesz.

Gdzie założyć bloga?

25 gru 2017 - 15:41:43

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Gdzie założyć bloga?

25 gru 2017 - 21:17:53

Cytat
wrost
Jak już założysz bloga warto pomyśleć o korzyściach. Osobiście skoskorzystałem z pomocy oficjalnego partnera Google AdExchange zacząłem naprawdę zarabiać na mojej stronie internetowej .

a ile można zarobić na blogach ?? czy warto

Gdzie założyć bloga?

05 mar 2018 - 10:39:51

Najwiecej zarobisz jak uda Ci sie znalezc sponsorow lub firmy dostarczajace produkty do recenzji.

Gdzie założyć bloga?

05 mar 2018 - 11:57:03

Cytat
martagolab
Najwiecej zarobisz jak uda Ci sie znalezc sponsorow lub firmy dostarczajace produkty do recenzji.

to raczej ciężkie dla początkującej blogerki, ta opcja jest dostępna głównie dla rozpoznawalnych blogów z dużą ilością odwiedzin, komentarzy itd.

Gdzie założyć bloga?

05 mar 2018 - 19:54:57

Ja myślę,że najlepiej w internecie.

Gdzie założyć bloga?

14 mar 2018 - 11:59:36

Ja wiem czy mozna na tym zarobic, pewnie tak ale to bardziej z pieniedzy jakie zaoferuja nam sponsorzy artykulow platnych na rzecz ktorych robisz recenzje itp. W sumie to sama zastanawiam sie nad zalozeniem swojego wlasnego bloga o gotowaniu. Juz nie chodzi o zarabianie na nim pieniedzy, a bardziej na dzielenie sie swoim entuzjazmem i pasja. W planach oczywiscie beda video przepisy .. jesli bedzie odpowiednie zainteresowanie. Z platform na jakich warto postawic bloga numerem jeden z tego co sie dowiedzialam jest wordpress. Dodatkowo caly proces jest ulatwiony poniewaz w sieci mozna znalezc mnostwo poradnikow jak wszystko skonfigurowac od zera np. https://blog.nazwa.pl/jak-zalozyc-bloga-na-wordpress-opis-podstawowych-funkcji/ Wlasnie ta prostota przekonuje mnie do skorzystania z tego wlasnie rozwiazania. Napiszcie jakie macie odczucia. Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-22 22:57 przez martagolab.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie założyć bloga?

27 mar 2018 - 15:58:34

Najlepiej chyba zakupić serwer jakiś tani hosting i założyć bloga na wordpress - masz wtedy całkowita kontrolę nad swooją stroną.

--
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-27 22:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie założyć bloga?

21 maj 2018 - 09:33:08

Najlepiej jest kupić hosting i tam zainstalować blgoa w oparciu o wordpress ;) Jeżeli chodzi o hosting, to od siebie polecam Hekko - mają przystępne ceny i serwery idealnie dopasowane na potrzeby blogerów :)

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie założyć bloga?

24 lis 2018 - 13:15:50

Na początek polecam Bloggera, żebyś sprawdziła za darmo czy serio chce Ci się to robić, a następnie Wordpress, jest genialny, ale wymaga wielu godzin pracy oraz środków finansowych na start.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w policji