Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zajęcia po szkole / pracy.

12 cze 2017 - 07:13:00

różnie: czasami dobra książka, prasa, spotkanie ze znajomymi, pstrykanie zdjęć , zakupy itp

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Zajęcia po szkole / pracy.

26 paź 2017 - 17:52:54

Też lubię fotografię. Myślę, żeby nauczyć się profesjonalnie fotografować na kursie fotografii



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 18:00 przez moderator.

Zajęcia po szkole / pracy.

13 sty 2018 - 20:40:17

Obecnie po pracy najczęściej leże na kanapie pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty i laptopem. Na dworze jest tak zimno, że nie chcę mi się gdziekolwiek wychodzić. Bardzo często oglądam filmy lub przeglądam strony internetowe.

Zajęcia po szkole / pracy.

01 lut 2018 - 12:23:45

Najczęściej dobry film i dobry serial :) W inne dni lubię poczytać, trochę ćwiczę, jeżdżę na rowerze jeśli pogoda dopisze.

Zajęcia po szkole / pracy.

29 maj 2018 - 19:22:44

każda z nas ma swój czas i sama wie najlepiej co jej organizm naprawdę lubi .
Każdy z nas ma inny temperament.

Zajęcia po szkole / pracy.

29 maj 2018 - 19:44:35

Po 10 godzinach pracy mam drugi etat czyli dom + dzieci.
W weekendy książka, dobry film, domowe spa.
Nie mam okazji się nudzić.

Zajęcia po szkole / pracy.

29 maj 2018 - 23:00:03

Mam rurkę w domu i ćwiczę pole dance.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Zajęcia po szkole / pracy.

17 kwi 2019 - 07:03:50

Sama ostatnio zastanawiałąm się czy nie zapisać się na pole dance, jednak nie wiem czy zamontowałabym sobie rurę w domu Po pierwsze obawiałabym się o jej stabilność. Po drugie często odwiedza mnie babcia i nie wiem co by sobie pomyślała o wnuczce jakby zobaczyła na czym wnusia tańczy :D.
A tak wracając do tematu to mam obecnie mega zajęty czas tak więc w sumie to nie mam wielu zajęc po powrocie do domu (buduję się oraz tę budowę trzeba jakośc dopilnować) Ale zastanawiam się nad zapisaniem się na naukę gry na instrumentach etnicznych. Jak <moderacja> tu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-23 09:42 przez moderator.

Zajęcia po szkole / pracy.

07 maj 2019 - 19:52:17

Ja polecam zapisanie się do szkoły tańca. Miło i przyjemnie:))

Zajęcia po szkole / pracy.

11 sty 2021 - 08:52:00

Bardzo dużo czytam :).

Zajęcia po szkole / pracy.

18 lut 2021 - 16:54:20

Według mnie najważniejszy jest balans dlatego staram się zapewniać sobie coś dla ciała i coś dla ducha. To pierwsze gwarantują ćwiczenia i zbilansowana dieta, a o rozwój psychiczny dbam czytając książki i uczestnicząc w różnych kursach. Chętnie zapisuje się też na kolejne kierunki w Cosinusie, bo szkoła jest bezpłatna i można łatwo zdobywać nowe kwalifikacje.

Zajęcia po szkole / pracy.

04 mar 2021 - 13:20:01

Moja partnerka mimo tego że jest po 30-tce lubi malować komiksy i ma niezłą rękę jak na amatora.

Komiksy w stylu anime, uściślając.

Zajęcia po szkole / pracy.

09 maj 2022 - 15:45:27

Myślę, że warto robić coś dla siebie i to w każdym wieku. Mnie zawsze interesowała praca w spa, masaż. Kursy były dla mnie za krótkie, dzięki weekendowej szkole cosinus odnalazłam się.

Zajęcia po szkole / pracy.

26 maj 2022 - 14:08:23

Ja bardzo lubię kwiaty i zapisałam się już od września na florystykę. Nie mogę się doczekać zajęć. Widziałam na stronie fanpage dużo kompozycji.

Zajęcia po szkole / pracy.

14 lip 2022 - 15:06:01

Z reguły weekendy są wolne , dlatego celowałabym w policealke. I w cosinsa, bo jest on bezpłatny. A zazwyczaj na jednym kierunku się nie kończy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki hosting wybrać?