Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

Moja biżuteria handmade - porażka?

16 sty 2016 - 17:55:44

Uważam, że masz duży talent! Ja biżuterii nie sprzedaję, tworzę głównie na swój użytek, dla znajomych i rodziny (najlepsze prezenty!). Z tym, że ja robię raczej proste rzeczy i bardziej "uniwersalne". Często inspiruje się kursami z bloga pasart :). Znam trochę dziewczyn, które z handmade żyją, ale nie jest to łatwy rynek. Zwłaszcza, że konkurencja coraz większa :).

To taki przykład bransoletek, które robiłam:

http://blog.pasart.pl/2015/10/01/kurs-diy-jeden-splot-4-bransoletki/

ten naszyjnik też fajny i bardzo prosty - prezent na nadchodzący dzień babci

http://blog.pasart.pl/2015/12/01/jak-zrobic-naszyjnik-z-ceramiki-kurs-diy/

Moja biżuteria handmade - porażka?

17 sty 2016 - 10:13:49

Mi się bardzo podoba bransoletka :) !

Moja biżuteria handmade - porażka?

18 sty 2016 - 12:42:35

Fajne rzeczy tworzysz :) ale niestety ze sprzedażą handmade w Polsce jest problem

Moja biżuteria handmade - porażka?

26 sty 2016 - 13:22:03

@vinthagee jeżeli robienie biżuterii sprawia ci radość, relaksujesz się przy tym i po prostu lubisz to robić to oby tak dalej :) Pokazywanie swoich prac w internecie nic nie kosztuje, a być może komuś przypadną do gustu :)
Ja sama lubię i robię przeróżne rzeczy, wstawiam na bloga bo o stwierdziłam ze skoro tak dużo różnych rzeczy robię to może pokaże je światu i ktoś się zainspiruje moimi pracami.
Biżuteria z koralików mi się podoba, raz próbowałam ale to nie dla mnie - bo potrzeba wiele cierpliwości - dlatego podziwiam i zachęcam do dalszej pracy :)
Ja sobie zrobiłam naszyjnik z filcu i od dłuższego czasu jest moim ulubionym bo pasuje do sportowych rzeczy które na codzien noszę :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 16:00 przez moderator.

Moja biżuteria handmade - porażka?

26 sty 2016 - 13:38:54

Bardzo ładne prace, twórz dalej :) Jeśli planujesz zrobić z tego biznes, to polecam Ci bloga Qrkoko- tam dowiesz się więcej o trafianiu do docelowej grupy klientów, reklamowaniu marki, trendach w handmade itp, itd- bardzo sensowne artykuły :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Moja biżuteria handmade - porażka?

01 lut 2016 - 11:09:42

Wiadomo, że nie wszystkim się to będzie podobać. No ale ile ludzi tyle opinii, więc komuś na pewno się spodobają.

Moja biżuteria handmade - porażka?

01 lut 2016 - 12:02:40

Również miałam przygodę z biżuterią, moim zdaniem masz predyspozycje, talent, biżuteria podoba mi się (szczególnie kolczyki z piórami).
Jednak zgadzam się z poprzedniczkami, że nie jest to w tej chwili "modne", więc i zapotrzebowanie niskie.. ale ja bym nie rezygnowała. Jeżeli to Twoja pasja, działaj, reklamuj się, wprowadzaj nowe pomysły, im większa oferta tym łatwiej będzie można trafić w gust odbiorców, a moda cóż.. też się zmienia. Powodzenia :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Moja biżuteria handmade - porażka?

19 mar 2016 - 10:15:52

Bardzo podoba mi się bransoletka i kolczyki z piórami, ja lubię dużą biżuterię i sama także tworzę w technice sutasz. Niestety rynek jest ciężki i bardzo przepełniony. Mi udało się zdobyć parę stałych klientek ktore pozwalają mi jakoś ciągnąć ten biznes. Ludzie z reguły nie są świadomi, że mozna coś fajnego poszukać u rękodzielniczek, tylko kupują w dużych, rozreklamowanych firmach produkty robione masowo.
Ale może dzięki takim forom powoli, powoli coś się zmieni :)
Mile widziane także komentarze na temat mojej biżuterii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 16:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Moja biżuteria handmade - porażka?

20 mar 2016 - 20:58:50

Piękna ta biżuteria... Sama noszę podobną...

Moja biżuteria handmade - porażka?

18 kwi 2016 - 17:29:41

piekne twory.sama robie bizuterie i nie tylko- szyje ,kleje,rzezbie itp.powiem ci ,ze mozna sprzedac wszystko,tylko trzeba wyczuc co-gdzie.np na etsy dobrze mi schodza torebki,breloki,kosmetyczki i troche kolczykow.na ebayu glownie kolczyki i ozdoby do domu , styl rustykalny ,schabby chic i etno.na da wandzie kolczyki i bransoletki.na kiermaszach naszyjniki,kolczyki, torebki i recznie malowane koszulki i kominy-nawet latem. na depop kolczyki, koszulki malowane i maskotki na zamowienie.plus jeszcze sklepy internetowe:) tu kiedys sprzedawalam i porazka.

Moja biżuteria handmade - porażka?

10 maj 2016 - 15:33:37

Twoja biżuteria nie ma się podobać wszystkim. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Powinnaś określić dokładnie grupę docelową, do której kierujesz swoje wyroby (bardzo dokładnie ją określić).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 16:01 przez moderator.

Moja biżuteria handmade - porażka?

10 maj 2016 - 15:37:29

Jest ładna :D W sumie kolczyki bym nosiła :D Też "tworzę" biżuterię, tylko moja w porównaniu z tym, co dziewczyny tu pokazują jest w zasadzie niczym :D



Moja biżuteria handmade - porażka?

12 maj 2016 - 09:15:02

większości bym nie założyła bo nie pasowałyby mi do ubioru itp. Jednak jednocześnie większość mogłaby mnie zachwycić na kimś komu pasują zatem według mnie na plus. Widać, że wykonane są starannie a Ty jesteś kreatywna i pomysłowa- a to chyba najważniejsze w hand made!

Moja biżuteria handmade - porażka?

13 maj 2016 - 10:54:48

Popieram poprzedniczki. Wcale nie uważam, że taka biżuteria to porażka. Jest bardzo ładnie wykonana i może tak samo prezentować się na osobie, która będzie je nosić. Jeśli oczywiście będzie pasowała do jej stylu ubierania. Ja niestety nie mogę takich wytworów zakładać, bo zaraz mam podrażnioną skórę. Ale i tak zdarza mi się kupić coś w necie albo na różnego typu jarmarkach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-13 10:55 przez marta-kryska.

Moja biżuteria handmade - porażka?

26 paź 2016 - 15:11:44

Mi się podoba :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koraliki i akcesoria