Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 17:44:01

Witajcie dziewczyny, chciałam się Was poradzić czy moje hobby rozwija się w dobrym kierunku, czy przypada do gustu komuś jeszcze czy tylko mi?:-P Będę wdzięczna za konstruktywną krytykę i wszelkie porady, mile widziane komantarze od dziewczyn z "branży" ale nie tylko. Zastanawiam się nad zajęciem się tym na poważnie, ale nie jestem pewna swoich umiejętności. Prowadzę bloga oraz fanpage'a ale kurcze, mało osób się nimi interesuje. Oto przykłady moich prac, wybrałam w moim mniemaniu te najładniejsze...



Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 17:50:15

Ja nie lubię takiej biżuterii ale na pewno się komuś spodoba. Pozdrawiam :)

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 18:48:52

też jakoś nie mój gust ;)

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 18:51:27

Bardzo fajne rzeczy,szczególnie podobają mi się koralikowe kolczyki. Mam jeden naszyjnik zrobiony jakby z koralikowek koronki, zawsze się zastanawiałam,jak się to robi.

Albo chociaż jak się nazywa ta technika,żeby ewentualnie wyszukać takich ozdób więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-15 18:52 przez sensualistka.

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 19:07:35

Ładne te rzeczy są, ale nie wiem czy jest sens się bawić w to. Teraz co druga dziewczyna robi biżuterię.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 19:20:43

Piękna jest :)

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 21:30:02

To prawda, że teraz wiele osób robi biżuterię dlatego właśnie moje pytanie, czy moje rzeczy są na tyle godne uwagi, abym mogła dalej nie na nich skupić i udoskonalać czy lepiej dać sobie spokój wśród takiej konkurencji?

Cytat
fajneubrania
Ładne te rzeczy są, ale nie wiem czy jest sens się bawić w to. Teraz co druga dziewczyna robi biżuterię.

To prawda, że teraz wiele osób robi biżuterię dlatego właśnie moje pytanie, czy moje rzeczy są na tyle godne uwagi, abym mogła dalej nie na nich skupić i udoskonalać czy lepiej dać sobie spokój wśród takiej konkurencji?

Cytat
sensualistka
Bardzo fajne rzeczy,szczególnie podobają mi się koralikowe kolczyki. Mam jeden naszyjnik zrobiony jakby z koralikowek koronki, zawsze się zastanawiałam,jak się to robi.

Albo chociaż jak się nazywa ta technika,żeby ewentualnie wyszukać takich ozdób więcej.

Według mojej wiedzy jest to tzw. beading lub bead weaving, czasami widuję nazwę "haft koralikowy" lecz nie jest to poprawne, jeśli nie mamy na myśli haftowania obrazów koralikami. Pozdrawiam:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-15 21:35 przez vinthagee.

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 22:29:28

moim zdaniem bardzo ładne i oryginalne

Moja biżuteria handmade - porażka?

15 sty 2016 - 23:59:35

ja ci napiszę tak

- to są bardzo ładne rzeczy

ale

- nikt tego nie nosi

moda na takie wyroby już się skończyła, dodatkowo są mało funkcjonalne (ciężkie, plączą się)

może zamiast kolczyków poszłabyś w jakieś zawieszki do torebek/kluczy/telefonów czy też robiła jakieś małe maskotki

ewentualnie możesz spróbować przerzucić się w coś dla zwierząt - obroże (nic więcej nie przyszło mi do głowy ;))

Moja biżuteria handmade - porażka?

16 sty 2016 - 11:25:18

ładna. nie nosiłabym ale nie zmienia to faktu że jest ładnie wszystko wykonane

Moja biżuteria handmade - porażka?

16 sty 2016 - 11:51:40

Moim zdaniem masz talent i robisz naprawdę ładne, estetyczne rzeczy. Nieraz widzę takie koszmarki handmade, że dramat, zresztą wystarczy spojrzeć na allegro. Sęk w tym, że nie każdy taką biżuterię po prostu lubi. Np. mi się podobają bardzo kolczyki ze zdjęcia nr 3, ale kupiłbym je właściwie tylko jakbym potrzebowała ich na jakieś przebranie tematyczne, bo na co dzień preferuję inną biżuterię, a styl boho podoba mi się, ale bardziej na zdjęciach i innych kobietach niż na sobie. Niemniej rzeczy robisz naprawdę ładne i jak się rozreklamujesz to sądzę, że klintów znajdziesz więcej :)

Moja biżuteria handmade - porażka?

16 sty 2016 - 12:31:18

Twoje rzeczy są bardzo piękne. Ja przymierzałam się do robienia bransoletek na szerokiej gumie , w różnej kolorystyce.Jedna mi została-miałam na prezenty dla znajomych. taki przykład jedna w kolorze niebieskim.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-16 12:32 przez mojmarek.

Moja biżuteria handmade - porażka?

16 sty 2016 - 13:07:50

Ja robię biżuterię sutasz (można obejrzeć w mojej szafie) i powiem Ci, że jeśli chodzi o sprzedaż to jest ciężko.Na Polskim rynku, szczególnie w Internecie jest tego tak dużo że sprzedaż jest znikoma.Podoba mi się Twoja biżuteria.Szczególnie te długie kolczyki

Moja biżuteria handmade - porażka?

16 sty 2016 - 17:24:08

Cytat
wildstrawberryy
też jakoś nie mój gust ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koraliki i akcesoria