Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

49 minut temu

sprawdzony stomatolog

53 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezenty hand made

17 lip 2017 - 13:56:26

Wow te poduchy to moim zdaniem prawdziwe dzieła sztuki.

prezenty hand made

19 lip 2017 - 15:28:07

Takie prezenty są moim zdaniem zdecydowanie najlepsze :)

prezenty hand made

20 lip 2017 - 11:47:15

Taki typ prezentów to najlepsze co może być!

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

prezenty hand made

25 lip 2017 - 06:34:14

Dziewczyny macie talent w ręku i aż szkoda go nie wykorzystać. Ja niestety moge tylko podziwiać, nie mam artystycznej duszy, a już na pewno talentu. Dlatego prezent jaki sobie sama robię to dobra książka <moderacja-link/reklama> Jeśli lubicie czytać książki to sięgnijcie po tę pozycję. Typowa książka o tematyce kobiecej, niespodziewanej sławie i miłości.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 19:11 przez moderator.

prezenty hand made

24 paź 2017 - 16:20:17

Cytat
biedronkaja
Dziewczyny macie talent w ręku i aż szkoda go nie wykorzystać. Ja niestety moge tylko podziwiać, nie mam artystycznej duszy, a już na pewno talentu. Dlatego prezent jaki sobie sama robię to dobra książka http://www.taniaksiazka.pl/milion-odslon-tash-kathryn-ormsbee-p-887340.html Jeśli lubicie czytać książki to sięgnijcie po tę pozycję. Typowa książka o tematyce kobiecej, niespodziewanej sławie i miłości.
tę ksiązkę kupiłam córce, jak znajdę czas to sama przeczytam bo ma fajne recenzje ;), ksiązki to tez mój ulubiony prezent ale tylko wtedy kiedy ktos mnie dobrze zna i wie jaka tematykę lubię

prezenty hand made

24 paź 2017 - 19:49:33

Cytat
mery0007
Ja głównie na prezent pakuję biżuterię robioną ręcznie :) zapraszam na stronke do galerii i kontaktu
jw.crealio.pl Biżuteria artystyczna
http://crealio.pl/DSC08831_1.jpg
cudeńka! :) zazdroszczę osobom które mają taki dach w ręku :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

prezenty hand made

14 gru 2017 - 08:48:51

Świetne pomysły. Ogólnie zazdroszczę niektórym dziewczynom takiego talentu.Sama nie umiem robić tego typu rzeczy :) Raz próbowałam jakoś ladniej zapakować prezenty w papier. Skonczyło się na tym że ostatecznie kupilam papierową ładną torebkę :P
Jeśli juz chcę zrobić coś hand made to ograniczam się do kreatorów internetowych,

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty hand made

19 gru 2017 - 14:30:12

Moja siostrzenica ma fisia na punkcie jednorożców. Zrobiłam dla niej na szydełku takiego jednorożca. mam nadzieję, że się jej spodoba, ba była bardzo pracochłonny :)


prezenty hand made

19 gru 2017 - 14:55:40

Cytat
Ofellia
Moja siostrzenica ma fisia na punkcie jednorożców. Zrobiłam dla niej na szydełku takiego jednorożca. mam nadzieję, że się jej spodoba, ba była bardzo pracochłonny :)

piękne są te szydełkowane maskotki. Zamawiałam niedawno u znajomej żabę i owieczkę. Cuda!

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty hand made

19 gru 2017 - 15:01:24

Widziałam takie owieczki robione na szydełku w górach w Wiśle, były super, ale sama nie umiem takiej zrobić :) Na razie umiem zrobić konika jednorożca, misia i myszkę :)

prezenty hand made

19 gru 2017 - 15:14:50

@ofelia śliczny jednorożec

prezenty hand made

19 gru 2017 - 16:03:48

Cytat
Ofellia
Widziałam takie owieczki robione na szydełku w górach w Wiśle, były super, ale sama nie umiem takiej zrobić :) Na razie umiem zrobić konika jednorożca, misia i myszkę :)

kojarzę że znajoma wspominała że to są gotowe wzory/wykroje czy jak to się nazywa w necie, pokazywała mi jakie są właśnie na tej stronie ja wybierałam a ona robiła ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 16:04 przez Ajkaa.

prezenty hand made

20 gru 2017 - 23:35:54

Prezenty hand made, to jest to, co sprawia największą frajdę! Bo nie jest sztuką pójść do sklepu i coś kupić. Sztuką jest poświęcić czas, zaangażować się i zrobić coś własnoręcznie. Ja w tym roku piekłam piernikowe chatki i choineczki :-)
Mam nadzieje, że będą się podobać i... smakować :-)



prezenty hand made

08 lut 2018 - 19:57:22

Ja lubię takie prezenty, praktyczne, jedyne w swoim rodzaju i jednak tanie.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty hand made

26 mar 2018 - 13:10:59

Chwalę się sową wykonaną ze sznurka (makrama). Sowy podpatrzyłam na instagramie i postawiłam również taką wykonać.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

panorama zdjęć