Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

47 minut temu

elektryka sklep

53 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kreatywne prezenty?

08 gru 2020 - 11:34:54

Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

Kreatywne prezenty?

10 gru 2020 - 13:44:55

Cytat
robin27
Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

w końcu jakiś ciekawy pomysł na prezent )

Kreatywne prezenty?

10 gru 2020 - 14:31:53

Cytat
Agricola78

Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

w końcu jakiś ciekawy pomysł na prezent )

Fajnie, że się podoba. Zerknij sobie na tą stronę, bo widziałam, że chyba mają chyba sporą sprzedaż teraz bo widziałam komunikat o dodruku. Ale na święta obiecują, że zdążą;-)

Kreatywne prezenty?

09 sty 2021 - 12:55:45

Cytat
robin27
Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

Ja też zrobiłam u nich zakupy i wybrałam album do wykonania drzewa rodowego. Zdążyłam akurat przed świętami i udało się spędzić rodzinnie wspólny wigilijny wieczór wypełniony wspomnieniami. W albumie miejsca mnóstwo, więc trochę pracy jeszcze przed nami ;-). Myślę, że kolejny taki wieczór mamy zapewniony w trakcie Dnia Babci i Dziadka. świetna sprawa jeżeli ktoś szuka pomysłu na prezent dla seniorów !

Kreatywne prezenty?

09 sty 2021 - 16:15:03

Ja na święta dawałam ręcznie malowane zawieszki z górskim krajobrazem :-)

Kreatywne prezenty?

10 sty 2021 - 22:19:46

Dziewczyny, dzięki wielkie za inspiracje! Właśnie zaczęłam się rozglądać za prezentami dla Dziadków i bardzo mi się te wspomniane przez was pomysły podobają.

Kreatywne prezenty?

12 sty 2021 - 10:20:42

Super, że znalazłaś inspiracje. Dzień Dziadka i Babci to nie jest łatwe święto z punktu widzenia prezentów, a tutaj znajdziesz bezpieczne i świetnie wykonane produkty które na 99% sprawią radość. Wysyłają szybko więc patrząc na datę spokojnie zdążysz, a widziałam, że cały czas mają również fajną promocję ;-)

Kreatywne prezenty?

17 sty 2021 - 12:38:48

Cytat
Nastulka89
Dziewczyny, dzięki wielkie za inspiracje! Właśnie zaczęłam się rozglądać za prezentami dla Dziadków i bardzo mi się te wspomniane przez was pomysły podobają.


Pochwal się kochana na co się zdecydowałaś, bo bardzo jestem ciekawa w jaką stronę poszłaś. www.moidziadkowie.pl nie mają za wiele produktów, ale moim zdaniem każda z propozycji ma swój urok i jako prezent dla naszych ukochanych staruszków zawsze sprawi radość;-)

Kreatywne prezenty?

18 sty 2021 - 15:26:11

A co myślicie o perfumach ze spersonalizowanym grawerem?

Kreatywne prezenty?

06 kwi 2021 - 21:44:52

Mnie ostatnio zauroczył obrazy malowane po numerach. Kupiłam córce taki obraz ze sklepu Twoje Hobby na urodziny, dokładnie ten: https://twoje-hobby.pl/malowanie-po-numerach/984-Buldog-t%C4%99czowy bo chciała spróbować swoich sił w malowaniu, ale nie wiedziała, jak zacząć. Wkręciła się od razu, po kilku dniach zamawiałyśmy kolejne wzory :D Moim zdaniem taki obraz do malowania po numerkach to strzał w 10 - pobudza kreatywność, odpręża, w dodatku można go potem powiesić na ścianie i chwalić się, że samemu się go namalowało :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-06 21:47 przez roni7744.

Kreatywne prezenty?

14 kwi 2021 - 14:16:01

po latach dawanie kreatywnych podarunków postanowiłam postawić na emocje. Podarowałam jazdę czołgiem Mam pewność, że obdarowana osoba otrzyma dawkę pozytywnych emocji i sporo przeżyć. Szczerze polecam!!! Zawsze to coś innego.

Kreatywne prezenty?

17 sty 2022 - 16:03:09

Może książka nie jest za kreatywna, ale ten romans "My, Pierwsza Brygada..." Kaczyńskiego Adama https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/my-pierwsza-brygada/ naprawdę warto przeczytać. Dla mnie książka jest super, wielu scen się nie spodziewałam.

Kreatywne prezenty?

08 lut 2022 - 20:12:27

Polecam malowanie po numerach - w tym hobby fajne jest to, że zawsze wiadomo, na czym się skończyło. Można otworzy kolorowankę na 5 minut do herbaty, pomalować wybrane pole i wracać do obowiązków. Zawsze kupuje na https://twoje-hobby.pl/
Mają mnóstwo wzorów do wyboru, do tego teraz w promocji https://twoje-hobby.pl/malowanie-po-numerach/40-Kr%C3%B3l-Lew-685071544457

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

Kreatywne prezenty?

08 mar 2022 - 11:44:29

Fajnym i praktycznym prezentem jest fantastyka dla dzieci, a można ją kupić w super cenie w sklepie internetowym https://sanoko.pl/ Według mnie jest to jedno z ciekawszych opowiadań na jakie udało się mi trafić i kupić dla mojej córki.

niezweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Kreatywne prezenty?

05 maj 2022 - 10:10:45

Moim zdaniem fajnym prezentem będzie kubek z nadrukiem, w sklepie https://koszulkowy.pl/ jest ich spory wybór, a taki upominek będzie praktyczny. Dość często kupuje jakieś rzeczy na tej stronie i są mega fajne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezpieczeństwo jazdy