Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

31 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kreatywne prezenty?

08 gru 2020 - 11:34:54

Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

Kreatywne prezenty?

10 gru 2020 - 13:44:55

Cytat
robin27
Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

w końcu jakiś ciekawy pomysł na prezent )

Kreatywne prezenty?

10 gru 2020 - 14:31:53

Cytat
Agricola78

Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

w końcu jakiś ciekawy pomysł na prezent )

Fajnie, że się podoba. Zerknij sobie na tą stronę, bo widziałam, że chyba mają chyba sporą sprzedaż teraz bo widziałam komunikat o dodruku. Ale na święta obiecują, że zdążą;-)

Kreatywne prezenty?

09 sty 2021 - 12:55:45

Cytat
robin27
Ja w tym roku szukając pomysłów na prezenty dla dziadków trafiłam na www.moidziadkowie.pl i kupiłam książkę "Opowiedz mi babciu", mają też wersję dla dziadka. Myślę, że mój syn wręczy babci ten prezent z okazji Dnia Babci i spróbuje z nią powspominać. Jestem ciekawa czy mi się to uda, bo syna nie mogę odciągnąć od komputera, a tutaj będzie dość tradycyjnie z pomocą długopisu, kleju i zdjęć, czyli prawdziwe DIY ;-) Wykonanie książki super, papier chamois z odpowiednią gramaturą powinien długo wytrzymać.

Ja też zrobiłam u nich zakupy i wybrałam album do wykonania drzewa rodowego. Zdążyłam akurat przed świętami i udało się spędzić rodzinnie wspólny wigilijny wieczór wypełniony wspomnieniami. W albumie miejsca mnóstwo, więc trochę pracy jeszcze przed nami ;-). Myślę, że kolejny taki wieczór mamy zapewniony w trakcie Dnia Babci i Dziadka. świetna sprawa jeżeli ktoś szuka pomysłu na prezent dla seniorów !

Kreatywne prezenty?

09 sty 2021 - 16:15:03

Ja na święta dawałam ręcznie malowane zawieszki z górskim krajobrazem :-)

Kreatywne prezenty?

10 sty 2021 - 22:19:46

Dziewczyny, dzięki wielkie za inspiracje! Właśnie zaczęłam się rozglądać za prezentami dla Dziadków i bardzo mi się te wspomniane przez was pomysły podobają.

Kreatywne prezenty?

12 sty 2021 - 10:20:42

Super, że znalazłaś inspiracje. Dzień Dziadka i Babci to nie jest łatwe święto z punktu widzenia prezentów, a tutaj znajdziesz bezpieczne i świetnie wykonane produkty które na 99% sprawią radość. Wysyłają szybko więc patrząc na datę spokojnie zdążysz, a widziałam, że cały czas mają również fajną promocję ;-)

Kreatywne prezenty?

17 sty 2021 - 12:38:48

Cytat
Nastulka89
Dziewczyny, dzięki wielkie za inspiracje! Właśnie zaczęłam się rozglądać za prezentami dla Dziadków i bardzo mi się te wspomniane przez was pomysły podobają.


Pochwal się kochana na co się zdecydowałaś, bo bardzo jestem ciekawa w jaką stronę poszłaś. www.moidziadkowie.pl nie mają za wiele produktów, ale moim zdaniem każda z propozycji ma swój urok i jako prezent dla naszych ukochanych staruszków zawsze sprawi radość;-)

Kreatywne prezenty?

18 sty 2021 - 15:26:11

A co myślicie o perfumach ze spersonalizowanym grawerem?

Kreatywne prezenty?

06 kwi 2021 - 21:44:52

Mnie ostatnio zauroczył obrazy malowane po numerach. Kupiłam córce taki obraz ze sklepu Twoje Hobby na urodziny, dokładnie ten: https://twoje-hobby.pl/malowanie-po-numerach/984-Buldog-t%C4%99czowy bo chciała spróbować swoich sił w malowaniu, ale nie wiedziała, jak zacząć. Wkręciła się od razu, po kilku dniach zamawiałyśmy kolejne wzory :D Moim zdaniem taki obraz do malowania po numerkach to strzał w 10 - pobudza kreatywność, odpręża, w dodatku można go potem powiesić na ścianie i chwalić się, że samemu się go namalowało :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-06 21:47 przez roni7744.

Kreatywne prezenty?

14 kwi 2021 - 14:16:01

po latach dawanie kreatywnych podarunków postanowiłam postawić na emocje. Podarowałam jazdę czołgiem Mam pewność, że obdarowana osoba otrzyma dawkę pozytywnych emocji i sporo przeżyć. Szczerze polecam!!! Zawsze to coś innego.

Kreatywne prezenty?

17 sty 2022 - 16:03:09

Może książka nie jest za kreatywna, ale ten romans "My, Pierwsza Brygada..." Kaczyńskiego Adama https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/my-pierwsza-brygada/ naprawdę warto przeczytać. Dla mnie książka jest super, wielu scen się nie spodziewałam.

Kreatywne prezenty?

08 lut 2022 - 20:12:27

Polecam malowanie po numerach - w tym hobby fajne jest to, że zawsze wiadomo, na czym się skończyło. Można otworzy kolorowankę na 5 minut do herbaty, pomalować wybrane pole i wracać do obowiązków. Zawsze kupuje na https://twoje-hobby.pl/
Mają mnóstwo wzorów do wyboru, do tego teraz w promocji https://twoje-hobby.pl/malowanie-po-numerach/40-Kr%C3%B3l-Lew-685071544457

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Kreatywne prezenty?

08 mar 2022 - 11:44:29

Fajnym i praktycznym prezentem jest fantastyka dla dzieci, a można ją kupić w super cenie w sklepie internetowym https://sanoko.pl/ Według mnie jest to jedno z ciekawszych opowiadań na jakie udało się mi trafić i kupić dla mojej córki.

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Kreatywne prezenty?

05 maj 2022 - 10:10:45

Moim zdaniem fajnym prezentem będzie kubek z nadrukiem, w sklepie https://koszulkowy.pl/ jest ich spory wybór, a taki upominek będzie praktyczny. Dość często kupuje jakieś rzeczy na tej stronie i są mega fajne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezpieczeństwo jazdy