Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

9 minut temu

kosmetyki samochodowe

53 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

30 maj 2018 - 19:14:44

Zależy. Normalnie na co dzień pracuję w "biurze" o ile można to tak nazwać. Korespondencja pocztowa, blabla... Siedzenie przy kompie. Praca sama w sobie okropnie nudna, ale atmosfera jaka tam panuje, jest taka wspaniała, ze mogłabym za marne groszy tam pracować do końca życia.
Dorabiam sobie rysując portrety na zamówienie, robiąc wszelkiego rodzaju DIY, albo po prostu bez żadnych zamowień sprzedając to, co mam i co zrobię sama - uwielbiam to. Nie ma z tego milionów, ale lubię to i będę to robić. Zawsze mnie to kręciło i kręci wciąż, nawet jeżeli mam z tego piątaka miesięcznie. Jeśli mam 500 miesięcznie, to oczywiście jeszcze fajniej. Ale po prostu nie zamierzam przestać, bez względu czy zarabiam na tym wiele, czy malutko :)

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

06 lip 2018 - 15:31:20

Cytat
Anette30
jest taka praca ?? boję się

To jest bardzo dobre pytanie... :D Ja niestety jeszcze takiej nie znalazłam :p

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

07 lip 2018 - 11:05:06

Cytat
betina0

jest taka praca ?? boję się

To jest bardzo dobre pytanie... :D Ja niestety jeszcze takiej nie znalazłam :p
bo trzeba szukać a nie czekac az nas sama znajdzie. I jesli pracę połaczy sie ze swoimi zainteresowaniami i pasjami to jest to idealna praca i jak najbardziej do osiagnięcia.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

11 lip 2018 - 12:13:31

Cytat
agata74


jest taka praca ?? boję się

To jest bardzo dobre pytanie... :D Ja niestety jeszcze takiej nie znalazłam :p
bo trzeba szukać a nie czekac az nas sama znajdzie. I jesli pracę połaczy sie ze swoimi zainteresowaniami i pasjami to jest to idealna praca i jak najbardziej do osiagnięcia.


Ja nie czekam, ale póki co nawet praca, która teoretycznie była związana z moim hobby okazywała się niekoniecznie tym, co chciałabym robić. Ale może to jeszcze nie czas na taką stabilizację i mogę poznawać inne braże i firmy, żeby kiedyś tam wybrać najlepsza opcję :)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

31 sty 2019 - 10:12:19

No niestety ale nie. Moje hobby to działka (uprawa kwiatów, warzyw, krzewy i drzewa owocowe, krzewy i drzewa ozdobne, kwiaty) rośliny doniczkowe i balkonowe koty, psy, konie książki muzyka wystrój wnętrz architektura wnętrz podróże zdrowie, fizjologia człowieka, zdrowe żywienie.
Chciałabym w tym roku również zacząć naukę gry na pianinie.... Myślicie, ze jest to mozliwe w wieku 20 paru lat?

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

25 lut 2019 - 10:46:10

Pracuje zdalnie, prace znalazłam tutaj https://www.pracawsieci.net/programy-partnerskie/ . Moim hobby sa góry i już się nie mogę doczekać wiosny aby na nowo rozpocząć wędrówki z dzieciakami.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

25 lut 2019 - 13:48:12

O nie, zdecydowanie. Ale dążę do tego, żeby tak było.

Mając 20kilka lat odkryłam, że jednak porzucenie artystycznej ścieżki nie było dobrym pomysłem i próbuje na nią wrócić jako... projektantka stron internetowych :)

Myślałam kiedys, że praca to niekoniecznie musi być coś, co lubię robić, ale... przeliczyłam się. Spędzam tutuaj 8 godzin, to duża cześć mojego życia i chce mieć z niego przyjemność i satysfakcję.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

13 mar 2019 - 13:02:16

Niestety ale moja praca nie jest moim hobby Nie będe tutaj pisała czym się zajmuję, bo wprawdzie lubię swoją pracę. ale nie jest to moja pasja.Co ciekawe to nie jest to praca związana z moim wykształceniem. Ukończyłam dość prestiżowe studia, ale nie pracuje w zawodzie bo pomimo, ze studia są cenione to już pensja po nich nie jest zbyt dobra. Obecna praca daje mi całkiem dobre pieniądze, ale nie jest to praca moich marzeń ;)
Interesuję się natomiast
czytaniem książek
sportem
historia drugiej wojny światowej
i znaczkami (troche zapomniane hobby, ale sama kontynuuję je od dłuzszego czasu).

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

25 mar 2019 - 11:53:55

W pewnym sensie tak, tj. bardzo przenika mi się z rzeczami robionymi w czasie wolnym.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

17 gru 2019 - 11:32:51

Od poczatku pracuje w zawodzie w ktorym chcialam sie realizowac wiec chyba tak.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

27 mar 2020 - 11:33:00

Pracuje i zajmuje się warsztatami teatralnymi w warszawie jest to moje też hobby

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

21 maj 2020 - 21:10:17

Początkowo była, teraz często to już mus niestety i nie przynosi już tyle satysfakcji.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

04 cze 2020 - 09:14:32

Tak to jest. Mogę też pracować bezpośrednio z domu i biorąc pod uwagę pandemię, to jest po prostu świetne. Handluję, a jeśli ktoś jest zainteresowany i szuka pracy, mogę polecić dobrą recenzję firmie, z którą współpracuję: instaforex review

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

04 cze 2020 - 14:47:40

Hej ja bym chciał pracować w sklepie odzieżowym ale jakoś ciężko z tą pracą a szafa to tylko hobby .

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

15 wrz 2020 - 09:56:46

Moja praca to zdecydowanie moje hobby! Teraz stawiam też na szkolenia https://totalexpert.pl/szkolenie/raciborz/ i rozwój osobisty ponieważ chcę awansować i zarabiać wiecej. Trzymajcie kciuki za mnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Design - czy robię to dobrze?