Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

16 wrz 2015 - 23:10:54

Jak w tytule. Może nie hobby a pasja-oto mi chodzi, jeżeli tak to nie zabraniam się chwalić może uda się kogoś zainspirować albo popchnąć do zmian. Są takie osoby? :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 23:11 przez malvina94.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

13 paź 2015 - 11:04:14

Jeszcze niestety praca nie jest moim hobby. Bardzo bym chciała, żeby kiedyś tak było, ale to jeszcze nie ten czas :)

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

25 lis 2015 - 14:10:40

Chciałabym, ale niestety nic z tych rzeczy. Gratuluję ludziom, którym się udało. To musi być cudowne uczucie.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

21 gru 2015 - 14:10:40

praca = hobby, kurcze, idealna sytuacja ;D

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

27 gru 2015 - 21:37:03

tak, lubie swoją pracę.Zawsze chciałam pracowac poslugując sie w pracy angielskim i hiszpańskim bo nauka języków to moje hobby. I udalo sie:)

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

27 gru 2015 - 21:53:08

Ja tak samo lubię i nigdy bym jej nie zmieniła na żadną inną ;)

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

28 gru 2015 - 15:45:38

Moje życie potoczyło się tak, że skończyłam wymarzony kierunek studiów i udało mi się pracować w zawodzie, który stał się moją pasją. Po pewnym czasie, z różnych przyczyn, musiałam zmienić pracę (zupełnie inna branża) i odkryłam nową pasję... Minął już jakiś czas i staram się połączyć obie prace - nieraz jest mi ciężko, muszę się dokształcać, wychowywać dziecko, itd., ale nie zamieniłabym tego na nic innego, mimo że na razie moje dochody nie są duże. Pracując, nie czuję się jak w pracy - uwielbiam to, co robię.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

28 gru 2015 - 16:01:59

nie przeszkadza mi to co robię, ale nie jest to moją pasją.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

28 gru 2015 - 18:32:53

Właściwie to tak :)
Znalazłam pracę, która polega na tym czym zajmowałam się dla relaksu przez wcześniejsze 3 lata. Moje hobby/pasja pomogła mi w znalezieniu pracy, a praca pozwala mi rozwijać pasję ;)

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

28 gru 2015 - 23:26:56

Tak, moja praca jest moim hobby :). Uwielbiam moją pracę. Poświęcam jej sporo czasu, ale jest to naprawdę fajne i dobrze spędzony czas. Cenię sobie atmosferę w mojej firmie, jestem wdzięczna za to, że poznałam sporo fajnych osób, a z niektórymi udało mi się nawet zbudować przyjaźnie. Czuję, że jestem we właściwym miejscu. Lubię również to, że mogę się rozwijać, nie stoję w miejscu i nie mogę narzekać na taką codzienną rutynę. Czasami, jak mam wolne to nawet za nią tęsknię :P.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

07 sty 2016 - 20:10:29

Fitness

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

26 paź 2016 - 15:23:58

W sumie to tak, jest to moje hobby :) Uczę dzieci

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

24 lis 2016 - 10:10:30

moja tak, prowadzę małą gastronomię, gotuje potem w ruch idzie zgrzewarka próżniowa, i gotowe produkty sprzedaje klientom. lubię to robić ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-24 10:11 przez Blode.

Czy Wasza praca to Wasze hobby?

16 gru 2016 - 21:59:53

Moja niestety nie ale cały czas szukam takiej, która się nią stanie ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kreatywne prezenty?