Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

macie zwierzęta? bo szukam inspiracji :) i pochwalę się wykonanymi pupilkami domowymi na podstawie zdjęć:) breloczki wspierają Organizacje pomocy Zwierzętom na terenie Polski. więc przyjemne (hobby) z pożytecznym (wsparcie dla potrzebujących zwierząt)
robiłam już mnóstwo ras psów:
- jamnik, shih tzu, york, husky, mops, buldożek, jack russel, chihuahua, pinczer, labrador, cocker spaniel, doberman, amstaff, boxer i wiele kundelków
- koty
- konie
- chomiczki
- szczury
miłego oglądania :)dla chcących obejrzeć wszystkie zwierzaki podam link do całej galerii:)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 09:11 przez kornelia713.

Fajna sprawa :) Poproszę o link do całej galerii :)

witam można mnie znaleźć na facebooku :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.895228733881289.1073741867.218621654875337&type=3

[embed_image 129bbc790c59f106c36b0832df3a7f16]zwierząt jest mnóstwo, najwięcej psow wszelkie rasy i kundelki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-29 10:38 przez kornelia713.

Świetna inicjatywa i bardzo ładne te breloczki :)

świetna inicjatywa jak będę w Polsce napewno coś zamówię .urocze te zwierzatka:)

Chciałabym zobaczyć dobermana i cocker spaniela :)
Ile kosztują te cuda?

Ja byłabym zainteresowana etui na telefon. Czy jest możliwość zamówienia, z gwarancją, że te 20 % ceny pójdzie na pomoc zwierzakom (dopłacę brakującą kwotę :) )? Z chęcią pomagam, jeśli mogę, ale też wolę zamówić coś, co faktycznie mi się przyda ;)

co jakiś czas będę tu umieszczać inne zwierzątka:) na zdjęciu poniżej pieski rasy husky serce


Cytat
kornelia713
pochwalę się wykonanymi pupilkami domowymi na podstawie zdjęć:) breloczki wspierają Organizacje pomocy Zwierzętom na terenie Polski. więc przyjemne (hobby) z pożytecznym (wsparcie dla potrzebujących zwierząt)
robiłam już mnóstwo ras psów:
- jamnik, shih tzu, york, husky, mops, buldożek, jack russel, chihuahua, pinczer, labrador, cocker spaniel, doberman, amstaff, boxer i wiele kundelków
- koty
- konie
- chomiczki
- szczury
miłego oglądania :)dla chcących obejrzeć wszystkie zwierzaki podam link do całej galerii:)
[attachment 980507 DSC00207.JPG]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-30 10:40 przez kornelia713.

Super inicjatywa a breloczki piękne serce

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

MEGA SPRAWA!! Czy mogłabyś napisać mi swój mail na priv? Chętnie zamówię z moim sierściuchem.

Słodkie :) daj namiary gdzie kupić bo jestem chętna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wywoływanie fotek