Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koronkowy bieżnik na stół handmade

09 cze 2015 - 10:16:22

Cześć ;)
Jestem w ciąży, siedzę w domu i ostatnio dużo szydełkuję. Pomyślałam, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Chciałabym sprzedawać bieżnik który ostatnio zrobiłam. Potrzebuję jednak Waszej oceny, czy się podoba, czy byłby ktoś zainteresowany?
Bieżnik jest w rozmiarze 35 cm na 83 cm, wykonany bawełnianym kordonkiem.
Co o tym myślicie? :)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-09 10:18 przez monisia_88.

Koronkowy bieżnik na stół handmade

09 cze 2015 - 10:37:51

Mnie się podoba, ale niestety znam sporo osób, które twierdzą, że to takie niemodne i staroświeckie... Absolutnie nie chcę Ci podcinać skrzydeł i nie odbieraj tego tak, ale trzeba liczyć się z tym, że na osobę skłonną zapłacić spore pieniądze za takie rękodzieło, trzeba po prostu szczęśliwie trafić :)Oczywiście życzę Ci powodzenia, żebyś na takie osoby trafiała, ponieważ widać, że masz talent, bo bieżnik bardzo ładny :)

Koronkowy bieżnik na stół handmade

09 cze 2015 - 13:23:47

Dziękuję mucho morek :) zdaje sobie sprawę z tego, że to nie jest najmodniejsze ale cóż :) miło przeczytać, że Tobie się podoba :)

Koronkowy bieżnik na stół handmade

09 cze 2015 - 13:47:55

Mnie też się podobało, sama robię trochę rzeczy na szydełku, obrusy, serwetki, torebki...próbuję nawet sprzedać ale rzeczywiście nie schodzi to chyba, że ktoś chce kupić poniżej kosztów :( czy szedełkowanie jest niemodne? powiem tak...w Polsce w większości rękodzieło jest niemodne...dlaczego? ponieważ ludzie wolą kupić tanią chinszczyznę niż droższe rekodzieło. Param się rękodziełem od kilku lat ale nigdy nie w celach zarobkowych ponieważ z tego trudno byłoby wyżyć. Niestety.

Koronkowy bieżnik na stół handmade

09 cze 2015 - 14:07:29

Jeśli chcesz sprzedawać rękodzieło - a widzę, że talent masz - pomyśl, jak to unowocześnić. Może zaszalej z kolorami, czy coś?

Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 10:33:01

Aurelina pewnie masz rację, też od dłuższego czasu poświęcam się temu hobby, ale teraz pomyślałam, że może uda się coś sprzedać :) chyba będzie to tylko pasja

To pochwalę się jeszcze drugim dwukolorowym ostatnio wydzierganym obrusem :)



Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 11:23:09

Cytat
fourthplateau
Jeśli chcesz sprzedawać rękodzieło - a widzę, że talent masz - pomyśl, jak to unowocześnić. Może zaszalej z kolorami, czy coś?

Popieram ! :)

Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 11:50:37

to jest dużo pracy i niestety rzeczywiście mało komu taki bieżnik pasuje do wystroju. A nie chciałabyś robić np aniołki na choinkę? Kupowałam takie w zeszłym roku po 8 zł za małego i 12 za takiego około 15 cm. Zrobisz teraz zapas, a przed świetami sprzedasz




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-10 11:52 przez puchuskubatek.

Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 15:56:34

Puchuskubatek śliczny jest. Pomyślę nad tym :)

Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 18:14:08

Monisia, bardzo ładne i jeden i drugi przedmiot. ILE chciałabyś za ten pierwszy bieżnik?
Aniołki są ładne, a ja Ci proponuję może zacznij robić płatki śniegu. Widziałam takie w Busku-Zdroju. Kupiłam kilka, były po 2=4 zł. Pięknie wyglądają na choince.

Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 18:27:05

Uwielbiam biezniki, serwetki , i inne rzeczy zrobione na szydełku.
Jest to ciężka praca. Moja Mama od lat szydełkowała też własnie przeróżne rzeczy.
Czapeczki dla dzieci, torebki itp itd .Na świeta takie aniołki i gwiazdki, na choince wyglądają rewelacyjnie :)
Lub ozdoby wielkanocne.
Zdolniacha z Ciebie :) Ja to haftowałam serwetki ale to juz wogóle nie modne ...



Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 18:58:29

Cytat
19253213
Monisia, bardzo ładne i jeden i drugi przedmiot. ILE chciałabyś za ten pierwszy bieżnik?
Aniołki są ładne, a ja Ci proponuję może zacznij robić płatki śniegu. Widziałam takie w Busku-Zdroju. Kupiłam kilka, były po 2=4 zł. Pięknie wyglądają na choince.

Dziękuję :) co do ceny, to sama nie wiem. Materiał sam kosztuje 25 zł + 3 dni pracy... oplacaloby się jakoś koło 70 zł...

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 19:14:24

Sama trochę dziergam i wiem, że niestety serwetki, bieżniki marnie idą.Mam powystawiane rzeczy na Dawnej tablicy i sobie tam wiszą. Czasami ktoś sie odezwie i coś zamówi, oczywiście w innych wymiarach niż mam już wydziergane i chciałabym się tego pozbyć:). W miarę idą zazdrostki- małe i nie trzeba poświęcać dużo czasu i materiału. Na duże obrusy znalazłam sama amatorkę ze Stanów i tam mogę uzyskać porządną kwotę za swoje wyroby.
Najlepiej jednak serwetki sprzedają się po znajomych i znajomych znajomych.
Faktycznie na aniołkach można zarobić(przed świętami)i kurczakach(też przed świętami), najlepiej mieć znajomego w jakiejś instytucji, który rozprowadzi trochę rzeczy po znajomych z pracy.
generalnie to jednak zabawa.

Koronkowy bieżnik na stół handmade

10 cze 2015 - 22:52:40

ZAPRASZAM DO MNIE DO KAŻDEGO KUPIONEGO BĄDŹ WYMIENIONEGO PRZEDMIOTU GRATIS NIESPODZIANKA!!! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka z frędzlami - tutorial