Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

19 maj 2015 - 15:11:41

Jakie macie schody u siebie w domu ? Właśnie zamówiłam firmę ZIMSTAL do realizacji schodów u siebie w domu i proponują mi schody stalowe albo spiralne, co sądzicie jakie wybrać? W ich galerii : <moderacja, spam> realizacje projektów jednych i drugich wyglądają niesamowicie, dobra ta firma z Warszawy !

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 18:46 przez moderator.

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

16 lip 2015 - 10:48:27

Ja mam schody szklane w mieszkaniu dwupoziomowym, z racji tego że mieszkanie jest ciemne zdecydowałam się na szkło, od którego odbija się światło. Schody są bardzo solidne i porządne, czuję się na nich w pełni bezpieczna. A za koncept i realizację odpowiada Beauty Aqua.

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

16 lip 2015 - 10:52:12

Zależy jaki będziesz miała wystrój w mieszkaniu. Jak nowoczesny to szkło i metal będą super, widziałam też ostatnio betonowe, extra wyglądały. Jeśli skandynawski, kolonialny lub klasyczny to drewno, można teraz zrobić ładne takie nowoczesne bez barierek.

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

09 wrz 2015 - 15:04:41

ja schodów nie mam bo mieszkam w mieszkaniu, ale jak będę budować dom to zrobię sobie takie:)



Jakie schody do domu najmodniejsze ?

25 wrz 2015 - 15:54:13

Takie ładne schody pokazujecie, jak będę budować swój dom to muszę się poważnie zastanowić nad odpowiednimi schodami.Te ostatnie zdjęcie szczególnie mnie ujęło - są boskie. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w projektowaniu swojego lokum to polecam 370studio.pl/projektowanie-wnetrz-biur Ich aranżacje wnętrz są rewelacyjne.

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

02 paź 2015 - 10:18:45

To wszystko zależy od wnętrza :) i przede wszystkim własnego gustu. Czy będą drewniane, betonowe, kamienne czy szklane, na pewno każde zrobią wrażenie. Oglądaj realizacje, pytaj, szukaj a na pewno znajdziesz odpowiednie :) Wrzucam parę realizacji


niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

30 lis 2015 - 10:12:55

Ja mam w domu schody drewniane. Nadal są one często montowane w domach, a wybór ich jest bardzo duży. Świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-07 16:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

24 lut 2016 - 12:26:14

Mi się mega podobają kamienne. Ciekawi mnie ile takie schody kosztują :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

24 lut 2016 - 13:11:39

A to schody kupuje się żeby były modne czy funkcjonalne bo zgłupiałem obecnie? Osobiście uważam, że klasyka i funkcjonalność to jednak schody drewniane, które można zaaranżować w fajny sposób. Jakiś czas temu byłem ze znajomymi w Toruniu w Stolarex wybierali właśnie schody do domu no i możliwości jest naprawdę masa. Najważniejsze to po prostu mieć jakąś wizję tego co chcemy w domu zrobić.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

24 lut 2016 - 15:25:10

Nie są tanie ale z drugiej strony to najbardziej wytrzymały material tak więc posłużą Ci o wiele dłuzej niż jakiekolwiek inne. Sama mam takie schody na zewnątrz domu oraz wewnątrz oraz nie żałuję bo są super wykonane oraz robią na gościach wrażenie. Każdy kto mnie odwiedza zwraca na nie uwagę

Zamawiałam je w firmie kamieniarskiej z Warszawy.
Ja mam takie:




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-07 14:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

04 mar 2016 - 08:30:21

mi się podobają klasyczne drewniane schody, ale ze szklanymi balustradami. taki balustrady szklane robią dobre wrażenie, a pomieszczeni wygląda calkowicie inaczej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-07 14:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie schody do domu najmodniejsze ?

07 wrz 2016 - 11:09:27

Jak dla mnie wyjątkowe, ażurowe schody Prudlik, takie które robią ogromną różnicę i są klimatyczne. Świetna kolorystyka, ciekawy wygląd, wzór - nowoczesne klimaty. Pewnie, że to musi być spójne z pomieszczeniem, ale jakoś trudno mi uwierzyć w to, że takie schody mogą nie pasować do normalnego wnętrza. Zerknijcie:


Jakie schody do domu najmodniejsze ?

07 wrz 2016 - 14:40:51

nie wiem jakie są najmodniejsze ale ja chyba patrzyłabym na to czy są: bezpieczne, wygodne i dobrze się myją :))

podobają mi się między innymi takie:



Jakie schody do domu najmodniejsze ?

07 wrz 2016 - 14:50:27

jak dla mnie to schody takie aby sie że tak powiem nie wyrąbaćzły
Najładniejsze i zawsze na czasie to schody drewniane

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs Graffiti