Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Balustrada jaka wybrać?

08 maj 2015 - 16:04:30

Ja mam balustrady nierdzewne jak i mocowanie szkła. Coś w tym stylu - firma Anko wykonywała mi projekty. Bardzo dobrze nam się komponuje z kuchnią na połysk. Akurat tam są umieszczone schody.

[moderacja - reklama]

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-16 12:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Balustrada jaka wybrać?

16 lip 2015 - 12:08:34

Będąc w trakcie poszukiwań wymarzonej balustrady polecam odwiedzić stronę polskiego producenta balustrad - www.eskatt.pl. Powyższa firma świadczy usługi związane z produkcją i montażem m.in. balustrad ze stali nierdzewnych, w tym balustrad samonośnych, balustrad szklanych, z blachą perforowaną, z linkami, z prętami pionowymi oraz poziomymi, jak również zadaszeń oraz boksów szklanych. Realizują zamówienia na terenie całej Europy. Poniżej zamieszczam link do galerii, w której znajdują się zdjęcia z przeprowadzonych realizacji. Uważam, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie :) <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-05 20:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Balustrada jaka wybrać?

28 wrz 2015 - 11:45:02

Rozumiem,że szukacie tutaj balustrady do schodów?
Sama ostatnio wstawiałam sobie nową balustradę w domu. Zdecydowałam się na ten model:

Zależało mi na czymś nowoczesnym oraz na czymś co będzie się ciekawie prezentowało w mieszkaniu. Jestem zadowolona bo jakość jest wysoka no i wygląda to o wiele lepiej niż moja poprzednia, drewniana balustrada <moderacja, spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-05 20:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Balustrada jaka wybrać?

02 paź 2015 - 17:26:53

Najmodniejsza jest stal kwasowa w połączeniu z drewnem.

Balustrada jaka wybrać?

05 paź 2015 - 20:02:52

Wybór zależy od gustu, rodzaju schodów, aranżacji itp :) więc warto przeglądać realizację i pytać :) Czy to będą szklane, szklane ze stalą nierdzewną, szklane z drewnem, czy drewno ze stalą, każda będzie świetna :D a jeżeli masz mało metrów bieżących może pomyśleć o takich do samodzielnego montażu ? Wyglądają tak samo, a oszczędzasz na montażu :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rolki- proszę o pomoc