Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 14:41:19

dla mnie również za dużo wszystkiego :(

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 14:41:22

roksana szukanie inspiracji jest ok ale zmieniac styl tylko dlatego ze komus sie nie podoba to tak jak by sprzedac siebie.Bo albo chcemy byc autentyczni w tym co robimy i to nam daje szczescie albo udajemy ten autentyzm a w srodku jestesmy bardzo nieszczesliwi. To tak jak z dziełami np. Picassa nie kazdemu sie podobaja ( ja osobiscie ich nie lubie ) ale sa tacy ktorzy chca takie dzieła posiadac. to samo dotyczy handmade na rynku tego jest duzo od koloru do wyboru i zawsze sie znajdzie taki co mu sie spodoba i kupi.

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 19:51:59

Widać, że masz cierpliwość i jesteś dokładna. Komoda świetna, kubraczek na czajniczek cudowny :), świąteczne jajka w porządku. Koszyczki, szkatułki i ta pokraka na końcu - brak słówboję się

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 20:19:31

Cześć Tereska, malmie nie lubi takich rzeczy, bo jestem kanciasta i kwadratowa, ale serducha mogłabym używać jako poduszki na igły :D

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 20:32:48

Ja uważam, że super, iż masz jakąś pasje. Przynajmniej starasz się i to jest najważniejsze. Nie od razu Rzym zbudowano. Każdy ma większe, lub mniejsze zdolności, i jeśli będziesz ćwiczyć to na pewno będzie wychodziło Ci coraz lepiej. Lubię kreatywnych ludzi, bo sama robię różnego rodzaju rzeczy.
A co do krytyki... No cóż, wiadomo że nie każdemu da się dogodzić, ale najlepiej krytykować nie potrafiąc nic samemu ;).

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 22:59:30

Nie będę cisnąć, że brzydkie, powiem po prostu, że ja bym tego nie kupiła. Wydaje mi się, że osoby zainteresowane takimi rękodziełami to osoby, które raczej nie umieją korzystać z internetu, to nie jest wredna opinia, mam nadzieję, że tego tak nie odbierzesz, ale jestem pewna, że mojej babci wszystko by się spodobało i to wszystko w takim mocno emeryckim klimacie jest. Prędzej spodoba się to ludziom ze starszych pokoleń niż młodym.

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 23:35:17

Cytat
roksolana83
ciekawe ile jeszcze pojawi się wypowiedzi typu "mi sie nie podoba, ale znam dużo osób..." Standardowa gadka, kiedy ktoś chwali się czymś brzydkim, a forumowiczki starają się go podbudować. Ludzie, krytyka sprawia, że się rozwijamy, nie bójcie się krytykować. Nie kłamcie, do jasnej anielki. Może dziewczyna dzięki krytyce spojrzy na to, co potrafią robić inni, zmieni styl... Bo jakieś zdolności manualne ma, typu równo utnij, równo przyklej, gorzej z estetyką

Gdybyś zobaczyła co moja mama ma na półkach, to byś zrozumiała, że jej naprawdę te rzeczy by się spodobały, zwłaszcza pachnące koszyczki:)

DIY-moja pomysłowa dusza

30 mar 2015 - 14:24:14

Dziękuję za wszelki uwagi, nie zależy mi na opiniach typu podoba mi się/nie podoba mi się bo to rzecz gustu. Wyrażanie tylko opinii (to jest właśnie dla mnie poziom podstawówki) to jeszcze nie krytyka. Krytyka ma zawsze konstruktywny charakter. Dziękuję więc wszystkim którzy oprócz opinii dali mi też wskazówki z których będę mogła skorzystać w przyszłościsuper

DIY-moja pomysłowa dusza

01 kwi 2015 - 16:24:33

kazda tworcza rzecz jest swego rodzaju sztuka to samo dotyczy ubioru, makijazu czy fryzur. a jak wiadomo sztuka ma róznych odbiorców jednen lubi nowoczesny styl inny retro, vintage. Grunt by robic dalej to co sie kocha i nie zmieniac sie pod publiczke bo wtedy traci sie autentycznosc .

DIY-moja pomysłowa dusza

01 kwi 2015 - 16:34:15

tylko komoda jako tako wyglada. reszta jarmarczna ,no ale ludzie to lubią.....

DIY-moja pomysłowa dusza

23 kwi 2015 - 18:18:24

Podobają mi się serduszkowe zawieszki, reszta gryzie mi się sama ze sobą, za dużo ozdób i kolorów:(

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 5/5

DIY-moja pomysłowa dusza

28 lip 2015 - 23:47:49

Hej!

Jeśli szukacie pomysłów na DIY oraz handmade to polecam ***,
znajdziecie sporo ciekawych rzeczy, pełen indywidualizm,
skupiamy blogerów z całej Polski,można nabyć kontakt z wieloma, zajmującymi się handmade, więc wszystko wedle Waszych życzeń i zachcianek! :)
Zapraszamy też twórców do zakładania kont i promowania swoich pomysłów :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prawko