Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

operacja oczu

16 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DIY-moja pomysłowa dusza

28 mar 2015 - 23:30:26

Witam,
Mam na imię Teresa, jestem tutaj nowa, witam więc wszystkich. ;)
Odkąd pamiętam zawsze miałam dużo pomysłów na robienie "coś z niczego" jak to mówią i tomi zostało do dziś. Od czasu do czasu muszę po prostu dać upust swojej energii twórczej a wtedy powstają różne różności:

pachnące koszyczki


pudełka i szkatułki

jajka przy okazji świąt

i inne różności:
zawieszki
kubraczek na czajniczek
nawet komodę ozdobiłam (metoda decoupage)
to są dopiero moje początki w decoupage i sporo jeszcze muszę się nauczyć
widać liczne nierówności
kartka z albumu (metoda scrapbooking)

a na koniec....

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 07:41:20

bardzo mi się nie podoba. jest masa dziewczyn, które robią lepsze rzeczy. to wygląda na robótki dziecka z podstawówki. wstyd by mi było się czymś takim chwalić

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 08:16:59

Cytat
roksolana83
bardzo mi się nie podoba. jest masa dziewczyn, które robią lepsze rzeczy. to wygląda na robótki dziecka z podstawówki. wstyd by mi było się czymś takim chwalić

lepiej bym tego nie ujęła ;)

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 08:56:18

Jeśli sprawia Ci to radość, to nie ma znaczenia, czy komuś się podoba, czy nie. Ja lubię minimalizm, więc Twoje prace nie przypadły mi do gustu, ale moja mama pewnie by była zachwycona:)

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 09:55:12

Cytat
starababa
Jeśli sprawia Ci to radość, to nie ma znaczenia, czy komuś się podoba, czy nie. Ja lubię minimalizm, więc Twoje prace nie przypadły mi do gustu, ale moja mama pewnie by była zachwycona:)
Zgadzam się :) Różni są ludzie i każdemu się podoba co innego. Jeśli sprawia ci radość to, co robisz, rób - fajnie jest mieć hobby i je rozwijać. Sama nie lubię dużej ilości ozdób, wolę proste rzeczy, ale znam sporo ludzi, którym twoje rękodzieło by się spodobało. Pozdrawiam serdecznie :)

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 10:04:06

to na serio jest? :D

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 10:27:22

ciekawe ile jeszcze pojawi się wypowiedzi typu "mi sie nie podoba, ale znam dużo osób..." Standardowa gadka, kiedy ktoś chwali się czymś brzydkim, a forumowiczki starają się go podbudować. Ludzie, krytyka sprawia, że się rozwijamy, nie bójcie się krytykować. Nie kłamcie, do jasnej anielki. Może dziewczyna dzięki krytyce spojrzy na to, co potrafią robić inni, zmieni styl... Bo jakieś zdolności manualne ma, typu równo utnij, równo przyklej, gorzej z estetyką

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 10:32:44

Takie to wszystko strasznie pstrokate i jarmarczne. Mi się nie podoba i raczej bym się tym nie pochwaliła. Ale jeśli sprawia Ci to radość to rób swoje i tyle.

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 10:41:30

Cytat
roksolana83
ciekawe ile jeszcze pojawi się wypowiedzi typu "mi sie nie podoba, ale znam dużo osób..." Standardowa gadka, kiedy ktoś chwali się czymś brzydkim, a forumowiczki starają się go podbudować. Ludzie, krytyka sprawia, że się rozwijamy, nie bójcie się krytykować. Nie kłamcie, do jasnej anielki. Może dziewczyna dzięki krytyce spojrzy na to, co potrafią robić inni, zmieni styl... Bo jakieś zdolności manualne ma, typu równo utnij, równo przyklej, gorzej z estetyką

skrytykowałam twój kamien nagrobny w łazience o estetyce wyleniałej hieny to powiedziałaś mi żebym nie skakała po tobie, a wtedy też nie kłamałam :D także widzisz nie każdy radzi sobie z przyjmowaniem krytyki dlatego pewnie też większość osób nie chce wyrażać się zbyt dosadnie i krytycznie. Prawda jest taka ze mi by było wstyd wrzucić w neta zdjęcia z tymi "dziełami"

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 10:42:08

Podoba mi się komoda i pomysł z kubraczkiem- można fajnie wykorzystać do ozdoby mieszkania w stylu rustykalnym, chociaż estetyka kubraczka nie w moim stylu. Ogólnie za dużo się dzieje na każdej rzeczy, można dostać oczopląsu nie wiedząc, na czym skupić uwagę. Ale to fajnie, że masz pasję, że robisz coś sama- twórz, rozwijaj się :) A co do estetyki- każdy ma inny gust- w mój nie trafiłaś, ale może trafisz w gust kogoś innego :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 10:45:55

Cytat
_Bianka_
Cytat
roksolana83
ciekawe ile jeszcze pojawi się wypowiedzi typu "mi sie nie podoba, ale znam dużo osób..." Standardowa gadka, kiedy ktoś chwali się czymś brzydkim, a forumowiczki starają się go podbudować. Ludzie, krytyka sprawia, że się rozwijamy, nie bójcie się krytykować. Nie kłamcie, do jasnej anielki. Może dziewczyna dzięki krytyce spojrzy na to, co potrafią robić inni, zmieni styl... Bo jakieś zdolności manualne ma, typu równo utnij, równo przyklej, gorzej z estetyką

skrytykowałam twój kamien nagrobny w łazience o estetyce wyleniałej hieny to powiedziałaś mi żebym nie skakała po tobie, a wtedy też nie kłamałam :D także widzisz nie każdy radzi sobie z przyjmowaniem krytyki dlatego pewnie też większość osób nie chce wyrażać się zbyt dosadnie i krytycznie. Prawda jest taka ze mi by było wstyd wrzucić w neta zdjęcia z tymi "dziełami"
ale czy ja sie upierałam, że jest ładny? NApisałam, ze jest brzydki, że jestem załamana, ze sie popłakałam, jak go zobaczyłam. Czy myślisz, ze w tej sytuacji pisanie "ha ha ha" jest na miejscu? Krytyka a skakanie i cieszenie się, że komuś coś nie wyszło to różne rzeczy. Kamień jest brzydki, sama go nazwałam hieną. Wyleniałą hieną

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 13:12:04

dla mnie za duzo wszystkiego,

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 13:22:11

Style są różne gusta tez Odnośnie wykonania jest bez zarzutu

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 13:35:29

są rózne gusa i gusciki i ja zawsze cenie wszelka kreatywnosc nawet jesli na poczatku wychodzi to nieudolnie to jest to wkład własny. trening czyni mistrzem :)grunt to nie poddawac sie i nawet jesli innym sie nie podoba to co robimy, a nam tak to jestem za tym by to robic chociazby dla samej siebie.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

DIY-moja pomysłowa dusza

29 mar 2015 - 14:19:54

Jestem za tym by robic, ale poszukac inspiracji gdzie indziej i zmienic styl. Lubie rekodzielo, czasem sie param, ale jak przypomne sobie pierwsze prace to maaaaatko droga. Chowaj sie kto moze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prawko