Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

17 mar 2015 - 11:29:01

Cześć,
zauważyłam wśród moich znajomych modę na własnoręczne robienie ozdób świątecznych. Głównie pisanek z cekinów i bibuły, jakichś kurczaków i innych zajączków... Szczerze mówiąc niektórym wychodzą prawdziwe cuda brawo, ale niestety u większości wygląda to jak prace przedszkolaków z zajęć plastyki. Tragedia, ale trzeba pochwalić się na FB...

W sumie sama spróbowałabym swoich sił, ale zastanawiam się ile schodzi zrobienie takiej pisanki z cekinów, a ile z bibuły, oczywiście na tych styropianowych jajkach. Jaki jest koszt własnoręcznego robienia tych ozdób?

Ktoś wie? Robi? Pochwalcie się :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

17 mar 2015 - 11:37:09

moja koleżanka robi pisanki zdobione koronką, są cudne serce
ja niestety talentu plastycznego nie mam więc moje ozdoby wielkanocne ograniczają się do tych ze sklepu :(

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 mar 2015 - 09:58:58

Moja kumpela kupuje takie jakby styropianowe jajka i ozdabia je albo koronkami, albo szydelkowanymi "nakladkami". Kupuje sie tez takie jakby cekinki i wbija w nie szpilkami, super to wyglada, dostalam od niej takie w tamtym roku. Mysle ze koszt nie jest zbyt duży, takie styropianowe jajka kosztuje kilka zlotych za pare sztuk plus te ozdoby, pewnie w 10-15 zl sie zamkniesz, a bedziesz miala kilka swoich jajek :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 mar 2015 - 10:05:09

Moje córki również przyniosły ze szkoły takie steropianowe duże jajka ,kury koguty :) Kupiłam im różne kolory cekinów i brokatu .Maluja farbami te jajka i kury przyklejają brokat itd. ,prześlicznie to wygląda jak skoncza to wkleję zdjęcia.

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 mar 2015 - 10:36:56

ja także robię jajka ze styropianu metodą karczochową :) zajączki,kurczaczki i zwykłe jajeczka :) sprawia mi to dużą frajdę i obdarowane osoby także są zachwycone :) dodaję moje 4 prace :)


Ozdoby na Wielkanoc - DIY

01 kwi 2015 - 09:53:32

@monday89 boskie zwierzaki serce
Chyba muszę spróbować takie stworzyć :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

01 kwi 2015 - 13:55:45

@MGR dzięki :) to nic trudnego :) ja się wszystkiego nauczyłam sama :P powodzenia :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 13:49:00

@MGR_ ja robiłam zawieszki z filcu, zajęło mi to z 2 godziny - koszt to filc około 2 zł, nici, wstążki, wata - to z reguły znajdziemy w domu :)

http://komodapomyslow.blogspot.com/search/label/Wielkanoc

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 14:11:23

no bardzo fajnie to wygląda:) nawet bardzo bardzo bym powiedziała

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 15:49:21

filcowe zajączki super!!!

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 15:56:26

fajne te ozdoby, ja chyba musze zaczac cos szyc bo w sumie do wielkanocy to niewiele zostało raptem 1,5 miesiaca

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 sty 2016 - 10:43:19

O jakie królisie serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje wianki na drzwi