Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 13:51:11

Faceci uważają że niektóre rozrywki są zarezerwowane wyłącznie dla nich i nic bardziej mylnego, myślą że kobiety nie potrafią myśleć i logika jest im obca, częściowo zgodzę się że czasami kobiety dają im podstawy żeby tak nas odbierano, osobiście nie lubię i nie gram w takie gierki i tylko wyłącznie z jednego powodu, za bardzo cenię swój czas żeby tracić go na takie rozrywki skoro mogę spożytkować na naprawdę fascynujące i satysfakcjonujące zajęcia, ale jeżeli ktoś lubi taki typ rozrywki i ma na to czas to może to robić, i uważam że kobieta nie będzie w tym gorsza, słabsza płeć nie oznacza głupsza wprost przeciwnie, inteligencją potrafimy przewyższyć niejednego mena;)

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 16:17:10

Na szczęście w moim najbliższym otoczeniu nie ma takich osób, które uważają, że pewne rozrywki są tylko dla nich zarezerwowane :) A te dalsze otoczenie mnie i tak nie interesuje ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

27 wrz 2017 - 21:55:30

Myślę, że jak najbardziej przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie ;)

Kobiety nie potrafia grac w gry??

09 paź 2017 - 18:26:51

Oczywiście, że potrafimy grać w gry, tylko nie zawsze lubimy :) Czasem wolimy oglądać serial, bo to nie wymaga aż tyle zaangażowania ;)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

14 gru 2017 - 08:43:46

Jak najbardizej umieją grać i grają :) Sama jestem na przykład graczem od wielu lat. Grywam sobie głównie w gry typu rpg oraz strategie. Lubię age of empires, stare rpg typu torment, icewind dale, baldurs gate. Z nowszych dragon age Ciągle zbieram się do modernizacji mojego komputera, aby kupić sobie nowego Wiedźmina ale na razie nie zachodzi się na to. Może w przyszłym roku.
Czasami włączam sobie również jakieś gry online :)

Kobiety nie potrafia grac w gry??

03 maj 2018 - 18:39:32

wolę serial super

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

30 maj 2018 - 15:20:28

Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy i informacji. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...

Kobiety nie potrafia grac w gry??

17 gru 2019 - 11:36:20

No nie wiem, jak urzadzilismy sobie turniej Tekkena to ogralam wszystkich facetów.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

07 sty 2020 - 08:21:11

Ja tam tez lubie sobie pograć na PS4 i idzie mi to niezle.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

26 cze 2020 - 13:30:17

Potrafią oraz grają. Kiedyś miałam okazję pograć sobie na PS4 ale tak szczerze to o wiele wiekszą przyjemność daje mi granie w gry na komputerze. Do niedawna grałam namiętnie w Sims 4, które uważam za najbardziej udaną grę serii. Jest trochę okrojona ale przynamniej nie laduje się tak wolno jak część 3, szczególnie jak ma się w grze wiele dodatków, a lubię je mieć wszystkie :) Szczególnie zwierzaki oraz pory roku.

No i grywam sobie również w gry rpg
Wiedźmin
Dragon Age
Baldurs Gate
Divine Divinity

<moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-13 13:56 przez moderator.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

14 wrz 2020 - 10:28:42

Chciałbym powiedzieć, że dziewczyny mogą nawet handlować, używam platformy, która jest dla mnie najlepsza, sprawdź przegląd instaforex. Kto robi to samo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-14 10:29 przez andymaccallan.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

panorama zdjęć