Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

12 minut temu

Druk ścienny

19 minut temu

Nowy samochód

39 minut temu

Montaż Klimatyzacji

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobiety nie potrafia grac w gry??

29 gru 2015 - 22:57:21

Ja wolę grać w karty szczególnie w tysiąca, pokera, remika:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-29 22:57 przez filipekkrol.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

01 sty 2016 - 22:17:26

Potrafią, potrafią - w Call Of Duty często lubie grać, kumple się śmieją jak im mówię że po pracy muszę pograć w strzelanki, aby wyładować swoje złe emocje (dawniej to robiłam grając na perkusji). Prince of Persia pamiętam z dzieciństwa tak samo jak Duke Nukem czy Spellforce. A czasem jak się znajdzie i czas to i w dotę pogram.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2016 - 10:47:58

może mniej kobiet gra bo:

- mają ciekawsze zajęcia
- nie mają tyle czasu co mężczyźni

:)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

25 lip 2016 - 10:07:40

Szczerze ? Myślę, że my się tym nie interesujemy tak bardzo, jak faceci...
Znam wiele lasek, które nie grają w gry komputerowe i siedzą w domu, bo nie mają co robić... niektóre póki nie mają dziecka, siedzą i mają zawód żony/kobiety w domu i tyle... zero zainteresowań.

Mnie mąż wciągnął w darmowe granie gdzie gramy sobie w gry hazardowe za darmo i jest to dla mnie fajna zabawa, którą rozumiem, pomimo tego, że wiele koleżanek nie wie, po co ja w to gram ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-19 10:15 przez moderator.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

25 lip 2016 - 11:29:24

Najlepsze dla mnie to przygodówki cheers
Na Steamie jest grupa Only Girls, bodaj największa w całym serwisie i tam całe mnóstwo lasek jest. W CS\'a dużo dziewczyn gra.



zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

12 sie 2016 - 18:15:19

Ja bardzo lubię grać i właśnie go gier kupiłam xboxa :). Mam niedaleko sklep z używanymi grami gdzie można tanio kupić, a potem sprzedać grę, dzięki temu nie muszę się ograniczać. Własnie skończyłam pierwszą część Castlevanii i poluję na dwójkę.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 3/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

19 sie 2016 - 09:48:02

Trochę mi szkoda czasu na te wszystkie gry. Wiem, że jak już zacznę to mogę nie odejść przez długi czas od komputera. :)
Nie jestem dobra w tych wszystkich grach, bo nie mam takiej wprawy jak nie jeden chłopak :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

24 sie 2016 - 10:45:33

Jasne, że kobiety potrafią. Może rzeczywiście większość nie ma takiej wprawy, bo żal im spędzać dużo czasu na graniu, ale jeśli któraś trochę nad tym posiedzi, to może być i lepsza od niejednego faceta ;P

Kobiety nie potrafia grac w gry??

26 sie 2016 - 23:31:00

Ja uwielbiam męskie gry assasina, nfs, gta itp ;) są super

Kobiety nie potrafia grac w gry??

01 cze 2017 - 13:04:33

ja gram nałogowo. To tylko taki głupi stereotyp, ze tylko faceci grają. Tak samo, ze dżentelmeni wyginęli a ot nie prawda. Po prostu jak sie szuka faceta po pipiduwach, to nic dziwnego, ze na porządnego trafić ciężko. Z 'gejmerkami' jest podobnie. Zwykle babki nie chwalą się za mocno tym, ze grają w odróżnieniu do facetów, dlatego sie wydaje, że jest nas mniej ;) ja ostatnio z własnym facetem przegraliśmy w nowa gre 24h. To była akcja! :D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

13 cze 2017 - 00:39:51

Stereotypy :) Ja gram od dziecka, wszystkie Bladurst, Icewindy etc. przechodziłam, wszystkie Warcrafty i Diabla zaliczyłam, wszelkie MMO i Moby rozegrałam, horrory jak Resident i Silent też. Nie ma się co przejmować :)

Kobiety nie potrafia grac w gry??

13 cze 2017 - 09:08:16

a wiesz , ja nie gram i nie uważam aby to byłą forma relaksu .
to wciąga jak hazard więc zamiast kusić wolę posiedzieć w kompie poczytać co w świecie się dzieje.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 11:46:56

Moim zdaniem potrafią i ja jestem tego największym dowodem!

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 12:16:35

Po pierwsze, nie wiem dlaczego typ gier nazywać męskimi? Same w ten sposób utrawlacie stereotypy.

Jeszcze kilka lat temu, jak w towarzystwie damskim wspominałam, że gram na konsolach/kompie to wywoływało to powszechnie zdziwienie, teraz przyjmowane jest jako coś normalnego. Także nie jest aż tak źle - coś się zmienia.

Osobiście uwielbiuam bijatyki - Tekken, gry z serii Naruto, DOA, Soul Calibur. Nie stronię też od gry w duecie i staroci.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 12:33:36

Jeszcze żebym miała na to czas,byłoby super.
Jeśli nawet,to wolę gry strategiczne i logiczne-spokojne typu "farma".
Takie lubię i wcale nie muszę "umieć" w nie grać i nie gra się
(moim zdaniem),żeby "umieć".Chyba chodzi o przyjemność?!
Nie mam pociągu do strzelanek czy jeździdeł.
Widocznie...jestem kobietą... :D

Cytat
banach
a wiesz , ja nie gram i nie uważam aby to byłą forma relaksu .
to wciąga jak hazard więc zamiast kusić wolę posiedzieć w kompie poczytać co w świecie się dzieje.

Zdecydowanie.super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 12:38 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krotkofalarstwo