Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobiety nie potrafia grac w gry??

29 gru 2015 - 22:57:21

Ja wolę grać w karty szczególnie w tysiąca, pokera, remika:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-29 22:57 przez filipekkrol.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

01 sty 2016 - 22:17:26

Potrafią, potrafią - w Call Of Duty często lubie grać, kumple się śmieją jak im mówię że po pracy muszę pograć w strzelanki, aby wyładować swoje złe emocje (dawniej to robiłam grając na perkusji). Prince of Persia pamiętam z dzieciństwa tak samo jak Duke Nukem czy Spellforce. A czasem jak się znajdzie i czas to i w dotę pogram.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2016 - 10:47:58

może mniej kobiet gra bo:

- mają ciekawsze zajęcia
- nie mają tyle czasu co mężczyźni

:)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

25 lip 2016 - 10:07:40

Szczerze ? Myślę, że my się tym nie interesujemy tak bardzo, jak faceci...
Znam wiele lasek, które nie grają w gry komputerowe i siedzą w domu, bo nie mają co robić... niektóre póki nie mają dziecka, siedzą i mają zawód żony/kobiety w domu i tyle... zero zainteresowań.

Mnie mąż wciągnął w darmowe granie gdzie gramy sobie w gry hazardowe za darmo i jest to dla mnie fajna zabawa, którą rozumiem, pomimo tego, że wiele koleżanek nie wie, po co ja w to gram ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-19 10:15 przez moderator.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

25 lip 2016 - 11:29:24

Najlepsze dla mnie to przygodówki cheers
Na Steamie jest grupa Only Girls, bodaj największa w całym serwisie i tam całe mnóstwo lasek jest. W CS\'a dużo dziewczyn gra.



zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

12 sie 2016 - 18:15:19

Ja bardzo lubię grać i właśnie go gier kupiłam xboxa :). Mam niedaleko sklep z używanymi grami gdzie można tanio kupić, a potem sprzedać grę, dzięki temu nie muszę się ograniczać. Własnie skończyłam pierwszą część Castlevanii i poluję na dwójkę.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 3/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

19 sie 2016 - 09:48:02

Trochę mi szkoda czasu na te wszystkie gry. Wiem, że jak już zacznę to mogę nie odejść przez długi czas od komputera. :)
Nie jestem dobra w tych wszystkich grach, bo nie mam takiej wprawy jak nie jeden chłopak :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

24 sie 2016 - 10:45:33

Jasne, że kobiety potrafią. Może rzeczywiście większość nie ma takiej wprawy, bo żal im spędzać dużo czasu na graniu, ale jeśli któraś trochę nad tym posiedzi, to może być i lepsza od niejednego faceta ;P

Kobiety nie potrafia grac w gry??

26 sie 2016 - 23:31:00

Ja uwielbiam męskie gry assasina, nfs, gta itp ;) są super

Kobiety nie potrafia grac w gry??

01 cze 2017 - 13:04:33

ja gram nałogowo. To tylko taki głupi stereotyp, ze tylko faceci grają. Tak samo, ze dżentelmeni wyginęli a ot nie prawda. Po prostu jak sie szuka faceta po pipiduwach, to nic dziwnego, ze na porządnego trafić ciężko. Z 'gejmerkami' jest podobnie. Zwykle babki nie chwalą się za mocno tym, ze grają w odróżnieniu do facetów, dlatego sie wydaje, że jest nas mniej ;) ja ostatnio z własnym facetem przegraliśmy w nowa gre 24h. To była akcja! :D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiety nie potrafia grac w gry??

13 cze 2017 - 00:39:51

Stereotypy :) Ja gram od dziecka, wszystkie Bladurst, Icewindy etc. przechodziłam, wszystkie Warcrafty i Diabla zaliczyłam, wszelkie MMO i Moby rozegrałam, horrory jak Resident i Silent też. Nie ma się co przejmować :)

Kobiety nie potrafia grac w gry??

13 cze 2017 - 09:08:16

a wiesz , ja nie gram i nie uważam aby to byłą forma relaksu .
to wciąga jak hazard więc zamiast kusić wolę posiedzieć w kompie poczytać co w świecie się dzieje.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 11:46:56

Moim zdaniem potrafią i ja jestem tego największym dowodem!

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 12:16:35

Po pierwsze, nie wiem dlaczego typ gier nazywać męskimi? Same w ten sposób utrawlacie stereotypy.

Jeszcze kilka lat temu, jak w towarzystwie damskim wspominałam, że gram na konsolach/kompie to wywoływało to powszechnie zdziwienie, teraz przyjmowane jest jako coś normalnego. Także nie jest aż tak źle - coś się zmienia.

Osobiście uwielbiuam bijatyki - Tekken, gry z serii Naruto, DOA, Soul Calibur. Nie stronię też od gry w duecie i staroci.

Kobiety nie potrafia grac w gry??

20 lip 2017 - 12:33:36

Jeszcze żebym miała na to czas,byłoby super.
Jeśli nawet,to wolę gry strategiczne i logiczne-spokojne typu "farma".
Takie lubię i wcale nie muszę "umieć" w nie grać i nie gra się
(moim zdaniem),żeby "umieć".Chyba chodzi o przyjemność?!
Nie mam pociągu do strzelanek czy jeździdeł.
Widocznie...jestem kobietą... :D

Cytat
banach
a wiesz , ja nie gram i nie uważam aby to byłą forma relaksu .
to wciąga jak hazard więc zamiast kusić wolę posiedzieć w kompie poczytać co w świecie się dzieje.

Zdecydowanie.super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 12:38 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krotkofalarstwo