Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze postanowienia noworoczne

08 sty 2015 - 20:50:42

Ja nie mam postanowień, z reguły wiem, że to bajka.
JEŚLI COŚ MAM ZROBIĆ TO I TAK TO ZROBIĘ :)

Wasze postanowienia noworoczne

08 sty 2015 - 21:01:33

A ja postanowiłam w nowym roku nauczyć się bardziej doceniać to, co mam, mniej narzekać i cieszyć się każdą chwilą i codziennymi drobnostkami :)

Wasze postanowienia noworoczne

08 sty 2015 - 21:04:54

a ja sobie odpuściłam ;-)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze postanowienia noworoczne

04 maj 2015 - 08:47:46

Ja postanowiłam, że nauczę się grać na gitarze ale jeszcze nie wzięłam się za realizację tego marzenia. Widziałam sklep muzyczny z gitarami i myślę o zamówieniu basu ale jeszcze sie waham. Mam jeszcze czas do końca roku :P Muszę znaleźć kogoś kto nauczy mnie grać bo sam zakup gitary nie wiele mi da skoro nie nauczę się na niej sama grac.

Wasze postanowienia noworoczne

24 sty 2016 - 09:25:29

nawet nie wiem od czego zaczac - tyle sobie tych postanowien wymyslilam :D przede wszystkim chce rzucic palenie, to jeszcze nalog z czasow studenckich i wiem, ze jest on mocno niezdrowy, poza tym mam zamiar zapisac sie na silownie i zaczac regularnie uprawiac cwiczenia, chce tez zaczac jesc zdrowiej, mam zamiar wyrzucic do kosza wszystkie niezdrowe produkty (typu fast food) i chce po prostu wiecej spozywac rzeczy naturalnych

Wasze postanowienia noworoczne

24 sty 2016 - 10:34:46

Moje postanowienie noworoczne-

Nauka biegle hiszpańskiego
Zmienić się w fit girl :D

To takie najważniejsze punkty.

Wasze postanowienia noworoczne

24 sty 2016 - 11:14:23

u mnie standardoowo-brak

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze postanowienia noworoczne

14 lut 2016 - 18:48:29

Ja chcę wreszcie nauczyć się tańczyć. Kurs tańca chodzi już za mną któryś rok i jeszcze nic z tego nie wyszło. I właśnie w tym roku zamierzam to zmienić, tym bardziej że taniec szczecin jest świetny na formę, na figurę, na samopoczucie itd.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nalot sów