Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biżuteria z żywicy

24 sie 2014 - 22:39:01

Witam dziewczyny,

jestem nowa a więc proszę na początku o wyrozumiałość. Tak jak w temacie, od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się robieniem różnego rodzaju świecidełek z żywicy. Testowałam wiele różnych rodzajów żywic i już mam swoje przemyślenia ale nad kilkoma nadal się męczę... Żeby nie było, że znowu na forum pojawiła się nowa "blondynka" powiem, że przeszukałam różne fora, oglądałam filmy na youtube ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłam. Dla przykładu: jestem zadowolona z różnego rodzaju wisiorków z zatopioną że tak powiem materią nieożywioną tj.: druciki srebrnene i złote, elementy zegarków ale mam problem z kwiatkami...

Tak pięknie wyglądają niektóre kabaszony i wisiorki, kwiatuszki zalane w bezbarwnej żywicy - tak jak by je ktoś przed chwilą zerwał a u mnie wszystko wyblaknięte, bez kolorów, ech...

Czy może ktoś przerobił ten problem, czy kwiatki i listki przed zalaniem żywicą trzeba może suszyć, no ale co wtedy z kolorami?..

Prośba o pomoc.

Biżuteria z żywicy

24 sie 2014 - 22:56:04

nie mam bladego pojęcia, ale wstaw jakieś swoje fotki tych rzeczy bo jestem ciekawa:)

Biżuteria z żywicy

29 sie 2014 - 15:49:04

Koniecznie, moja siostra robi kolczyki, zrobiła mi nawet z lasek cynamonu ;-) ale o tym nie słyszałam podeślij fotki.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Biżuteria z żywicy

29 sie 2014 - 16:04:39

wlasnie zajzalam super to :)

https://www.google.pl/search?q=bi%C5%BCuteria+z+%C5%BCywicy&client=firefox-a&hs=GEj&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-IcAVNfPAqeH4gSov4HIDA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=939&bih=540&dpr=1.09

Biżuteria z żywicy

29 sie 2014 - 16:49:23

JA bym nie założyła raczej czegoś takiego...kiedyś widziałam na mieście dziewczyne z kolczykami z suszonych plastrów cytryny, moi koledzy tak się śmiali,że podeszli do niej i rzucali jakieś głupie teksty. Dla mnie to chore. Biżuteria ma być biżuterią srebro i złoto, ewnetualnie skóra. Ale jakies odpady, blaszki czy druciki nosić na sobie to dobre dla jakiś emo ludzi, albo subkulturystek gothic, metal

Biżuteria z żywicy

29 sie 2014 - 17:03:06

Jedza88 jak widać obracasz się w towarzystwie niewychowanych osób.Moim zdaniem każdy nosi to co lubi i trzeba to szanować.Oryginalna biżuteria,ale niestety nie miałam z nią styczności.Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gry podobne do Plemion?