Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:19:38

Ma któraś z Was plakaty lub wycinki z gazet z Natalia Oreiro /Zbuntowanym aniołem ?:) jeśli tak może ich nie potrzebuje?:)

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:23:27

Ja coś gdzieś mam ;)

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:23:35

Miałam ale z 15 lat temu :)
Teraz tego nie oglądam, bzik na jej punkcie mi przeszedł i plakaty wylądowały w koszu :(

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:24:15

hehe miałam kiedyś cały zeszyt powyklejany wycinkami z gazet;) niestety nie wiem gdzie się podział, mam również oryginalna płytę z przebojami Natali;p hahaha za młodu w zasadzie za dzieciaka uwielbiałam ten serial

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:31:55

ooo a za taka płut,ę ile bys chciała ?:) ,chociaż wolę plakaty wycinki z gazet itd :)

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:33:02

Cytat
theeyesofangel
hehe miałam kiedyś cały zeszyt powyklejany wycinkami z gazet;) niestety nie wiem gdzie się podział, mam również oryginalna płytę z przebojami Natali;p hahaha za młodu w zasadzie za dzieciaka uwielbiałam ten serial

ja też mam jakaś płytę w rupieciarni :D

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:34:21

też mam płyte w domu rodzinnym

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:35:06

Za dzieciaka miałam tego dużo,ale teraz to już chyba wszystko jest wyrzucone:)

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:39:51

jak bylam mala to mialam taki zeszyt i wklejalam tam wszystkie wycinki z gazet itp gdzie sie pojawila. Jak moj brat przyjechal z za granicy i dal mi plakat natalii to sie rozplakalam chyba az:D

tak czy siak dawno wyladowalo w koszu...

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

28 kwi 2014 - 21:47:27

No ja właśnie też jak byłam mała to zbierałam ,i tez wyrzuciłam ..nawet nie pamiętam kiedy ,a teraz znowu odbiło mi na jej punkcie ,i chce miec zwłaszcza jej plakaty i wycinki :)
podbijajcie chociaż ,proszę!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 22:15 przez ComoUnaLoba.

Plakaty i wycinki z Natalią Oreiro

16 cze 2015 - 22:49:47

hej! właśnie robiłam przegląd stryszku i znalazł zeszyt i jakieś wycinki z Natalią Oreiro. Jeśli byłabyś zainteresowana to mogłabym Ci odsprzedać za jakąś symboliczną sumę, gdyż aktualnie bardzo potrzebuję pieniędzy. Pozdrawiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pezet na Prezent :)