Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

2 minuty temu

Budowa domu

6 minut temu

Projekt wnętrza

40 minut temu

usługi stomatologiczne

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:03:25

Witajcie, szukam ciekawych blogów, stron, serwisów , gdzie można ciekawie spędzić czas i poszerzyć swoją wiedzę: )

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:48:11

Wszystko jest zależne od Twoich zainteresowań. Ja często spędzam czas na takich serwisach jak Forbes, Money, na forach ekonomiczno- rachunkowych. Moją pasją są także alkohole, zwłaszcza te mało znane. Jeżeli interesuje Cię podobna tematyka to polecam magazynalkohole.pl . Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:53:27

ja lubie gotowac, nawet teraz przegladam jeden blog kulinarny
sama polecam
mojewypieki
domowewypieki
kotlettv
Kocham Gotowac
na youtube.

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:54:07

Polecam blog catinthewell.pl :>

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 20:01:21

Ja mam blog ale nie wiem czy dla Ciebie ciekawy z nowosciami z uk i primarku :)

ciekawe blogi, serwisy, strony

06 kwi 2014 - 18:45:22

Hej:)

Moim hobby jest chodzenie po lumpeksach i wyszukiwanie perełek. Zauważyłam, że ciężko jest znaleźć w internecie adresy second handów. Postanowiłam więc sama założyć taką stronę. Ponieważ jestem z Poznania strona ta jak na pewno się domyślacie będzie o poznańskich lumpeksach.
Zapraszam do odwiedzania i komentowania:)
Poznańskie lumpeksy

ciekawe blogi, serwisy, strony

06 kwi 2014 - 18:52:22

ostatnio czytuję bloga o wnętrzach i dodatkach blog.makeithome.pl , trafiłam tam przez przypadek - ze sklepu, w którym kupiłam torbę.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

07 kwi 2014 - 14:39:30

Niektóre blog są prowadzone naprawdę w profesjonalny sposób. Codziennie aktualizowane, moderowane komentarze - interesująca dyskusja. Też lubię czytać blogi - chociaż nadal na pierwszym miejscu są książki.
Polecam wam wywiad rzekę z Lwem Starowiczem który opowiada o mężczyznach, kobietach i miłości. Warto też zapisać się do tego newsletter http://www.coczytac.pl/ - codziennie sprawdza promocje w księgarniach, recenzje krytyków i opinię czytelników i przesyła na maila. Fajna rzecz dla tych którzy lubią czytać.

ciekawe blogi, serwisy, strony

08 kwi 2014 - 21:49:02

Zależy od twoich zainteresowań:) moim konikiem jest winiarstwo i wszystko, co z winem związane. Pasją zaraziła mnie moja żona. Jeżeli interesujesz się winiarstwem mogę więc z czystym sercem polecić Ci czaswina.pl . Często odwiedzam też serwisy informacyjne i związane z ekonomią. Jak będziesz chciał wiedzieć coś więcej, daj znać, służę pomocą.

ciekawe blogi, serwisy, strony

08 kwi 2014 - 22:09:15

Osobiście czytam wiele blogów, ale raczej wynoszę z nich modowe ciekawostki niż wiedzę jako taką.

ciekawe blogi, serwisy, strony

10 kwi 2014 - 23:52:25

ja prowadzę bloga o studiowaniu w UK, moich przygotowaniach do matury i emigracji, opisuję moje postępy w bieganiu, naukę języków i ogólnie życie codziennie
www.magdalenelondon.blogspot.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-10 23:54 przez Nikki9503.

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

20 maj 2014 - 12:06:35

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy serwis poradnikowy, w którym można przeczytać dużo ciekawych artykułów z rożnych dziedzin życia. Ponieważ ostatnio robi się ze mnie mały kinomaniak to bardzo zainteresował mnie artykuł o 5 najlepszych ekranizacjach książek Stephena Kinga. W ten sposób zaplanowałam sobie razem z moim chłopakiem iście filmowy weekend z mnóstwem słodyczy pod ręką :D Z podanego zestawienia oglądałam bowiem tylko Zieloną Milę, więc czas nadrobić zaległości!

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

29 maj 2014 - 15:41:19

Świetna strona, z fajnym spojrzeniem i czasem nutką złośliwości http://www.modacafe.pl/lifestyle/latte-art-50397.html

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

16 cze 2014 - 06:14:42

Ostatnio trafiłam gdzieś na blog Kasi i Tomka (Joanna Brodzik i Pawła Wilczaka). Kultowy serial, którego motywy zostały wykorzystane w reklamie sieci Plus. Widać, że fajnie tam się bawią na planie. Gdybyście chciały podpatrzeć to tutaj jest link: http://blogsmartdom.pl/

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 wrz 2014 - 17:23:16

Jeśli chcesz poznać młodych, zdolnych polskich artystów to zapraszam. Dużo muzyki, wywiady z zespołami. Strona się powoli zapełnia treścią, trwają również juz prace nad portalem internetowym. :)

https://www.facebook.com/POLSKO.polska.scena.muzyczna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karnet na siłownie lub spalacz tłuszczu