Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

41 minut temu

Biznes

45 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:03:25

Witajcie, szukam ciekawych blogów, stron, serwisów , gdzie można ciekawie spędzić czas i poszerzyć swoją wiedzę: )

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:48:11

Wszystko jest zależne od Twoich zainteresowań. Ja często spędzam czas na takich serwisach jak Forbes, Money, na forach ekonomiczno- rachunkowych. Moją pasją są także alkohole, zwłaszcza te mało znane. Jeżeli interesuje Cię podobna tematyka to polecam magazynalkohole.pl . Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:53:27

ja lubie gotowac, nawet teraz przegladam jeden blog kulinarny
sama polecam
mojewypieki
domowewypieki
kotlettv
Kocham Gotowac
na youtube.

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 19:54:07

Polecam blog catinthewell.pl :>

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 kwi 2014 - 20:01:21

Ja mam blog ale nie wiem czy dla Ciebie ciekawy z nowosciami z uk i primarku :)

ciekawe blogi, serwisy, strony

06 kwi 2014 - 18:45:22

Hej:)

Moim hobby jest chodzenie po lumpeksach i wyszukiwanie perełek. Zauważyłam, że ciężko jest znaleźć w internecie adresy second handów. Postanowiłam więc sama założyć taką stronę. Ponieważ jestem z Poznania strona ta jak na pewno się domyślacie będzie o poznańskich lumpeksach.
Zapraszam do odwiedzania i komentowania:)
Poznańskie lumpeksy

ciekawe blogi, serwisy, strony

06 kwi 2014 - 18:52:22

ostatnio czytuję bloga o wnętrzach i dodatkach blog.makeithome.pl , trafiłam tam przez przypadek - ze sklepu, w którym kupiłam torbę.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

07 kwi 2014 - 14:39:30

Niektóre blog są prowadzone naprawdę w profesjonalny sposób. Codziennie aktualizowane, moderowane komentarze - interesująca dyskusja. Też lubię czytać blogi - chociaż nadal na pierwszym miejscu są książki.
Polecam wam wywiad rzekę z Lwem Starowiczem który opowiada o mężczyznach, kobietach i miłości. Warto też zapisać się do tego newsletter http://www.coczytac.pl/ - codziennie sprawdza promocje w księgarniach, recenzje krytyków i opinię czytelników i przesyła na maila. Fajna rzecz dla tych którzy lubią czytać.

ciekawe blogi, serwisy, strony

08 kwi 2014 - 21:49:02

Zależy od twoich zainteresowań:) moim konikiem jest winiarstwo i wszystko, co z winem związane. Pasją zaraziła mnie moja żona. Jeżeli interesujesz się winiarstwem mogę więc z czystym sercem polecić Ci czaswina.pl . Często odwiedzam też serwisy informacyjne i związane z ekonomią. Jak będziesz chciał wiedzieć coś więcej, daj znać, służę pomocą.

ciekawe blogi, serwisy, strony

08 kwi 2014 - 22:09:15

Osobiście czytam wiele blogów, ale raczej wynoszę z nich modowe ciekawostki niż wiedzę jako taką.

ciekawe blogi, serwisy, strony

10 kwi 2014 - 23:52:25

ja prowadzę bloga o studiowaniu w UK, moich przygotowaniach do matury i emigracji, opisuję moje postępy w bieganiu, naukę języków i ogólnie życie codziennie
www.magdalenelondon.blogspot.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-10 23:54 przez Nikki9503.

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

20 maj 2014 - 12:06:35

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy serwis poradnikowy, w którym można przeczytać dużo ciekawych artykułów z rożnych dziedzin życia. Ponieważ ostatnio robi się ze mnie mały kinomaniak to bardzo zainteresował mnie artykuł o 5 najlepszych ekranizacjach książek Stephena Kinga. W ten sposób zaplanowałam sobie razem z moim chłopakiem iście filmowy weekend z mnóstwem słodyczy pod ręką :D Z podanego zestawienia oglądałam bowiem tylko Zieloną Milę, więc czas nadrobić zaległości!

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

29 maj 2014 - 15:41:19

Świetna strona, z fajnym spojrzeniem i czasem nutką złośliwości http://www.modacafe.pl/lifestyle/latte-art-50397.html

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe blogi, serwisy, strony

16 cze 2014 - 06:14:42

Ostatnio trafiłam gdzieś na blog Kasi i Tomka (Joanna Brodzik i Pawła Wilczaka). Kultowy serial, którego motywy zostały wykorzystane w reklamie sieci Plus. Widać, że fajnie tam się bawią na planie. Gdybyście chciały podpatrzeć to tutaj jest link: http://blogsmartdom.pl/

ciekawe blogi, serwisy, strony

05 wrz 2014 - 17:23:16

Jeśli chcesz poznać młodych, zdolnych polskich artystów to zapraszam. Dużo muzyki, wywiady z zespołami. Strona się powoli zapełnia treścią, trwają również juz prace nad portalem internetowym. :)

https://www.facebook.com/POLSKO.polska.scena.muzyczna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karnet na siłownie lub spalacz tłuszczu