Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

zalety diety pudełkowej

12 minut temu

skuteczna dieta

34 minut temu

informacje o żywieniu

52 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)

24 sty 2014 - 13:48:14

Cześć!:)
Pewnie co niektóre z Was widziały już moje pokrowce. Ostatnio postanowiłam wrócić do swojego hobby (przyczyniła się do tego zmiana telefonu :P)no i zaczęłam na nowo szyć :) Powstały 4 nowe pokrowce na mój telefon a moja przyjaciółka prosiła mnie o jakiś pokrowiec dla niej. Problem w tym, że ja lubię kolorowe, śmieszne dla niektórych może i dziecinne pokrowce, takie które po wyjęciu z torebki wywołują uśmiech a moja przyjaciółka woli stonowane, szykowane rzeczy... :) Może podsuniecie mi jakąś inspiracje?:)
Ps. Uwielbia koty... ;)

A dla przykładu pokażę Wam co robię:





Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 13:48 przez monisia_88.

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)

24 sty 2014 - 13:53:17

Świetne te pokrowce, mi się bardzo podobają. Jeśli koleżanka lubi bardziej stonowane, to chyba nie masz innego wyboru jak zrobić jej pokrowiec w takim stylu. Co do inspiracji, to może zrób pokrowiec w jednolitym kolorze, bez zbędnych ozdób i jakiś malutki motyw kota wpleć, ale żeby ten kot był taki bardziej realny a nie postać z kreskowki

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)

24 sty 2014 - 13:58:37

Zrób jej na wzór tego pierwszego tylko np czarny, zamiast pieska kotek, ale już bez tych łapek dookoła.

Swoją drogą świetne te pokrowce ;)

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)

24 sty 2014 - 14:01:01

Może faktycznie zrobię coś klasycznego, np. czarny pokrowiec z realistycznym białym kotem naszytym (tak jak łoś) na czarne tło i może jakiś napis ciekawy, cytat?:) Powinna być zadowolona?:) Jak zrobię to pochwalę się Wam :)

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)

24 sty 2014 - 14:01:17

a może ten kot bardziej w takim stylu



Inspiracje na nowy pokrowiec ;)

24 sty 2014 - 14:02:08

Piękne!!!!
Jaki koszt takie cuda?

Inspiracje na nowy pokrowiec ;)

24 sty 2014 - 14:04:46

Cytat
magi25
a może ten kot bardziej w takim stylu

Pięęęękny ! :D Jak mi się uda to coś na ten wzór zrobię ;)) Dzieki ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przerobię zdjęcia !