Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

58 sekund temu

tabernakula sklep

20 minut temu

zakupy internetowe

45 minut temu

Budowa domu

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ktoś chętny do współpracy?

22 sty 2014 - 18:15:03

Nie wiem, czy odpowiednio to wytłumaczę, ale się postaram :)
Moją pasją jest fotografia i chcę wiązać z tym przyszłość. Jak wiadomo, trening czyni mistrza, trzeba się dużo uczyć i przede wszystkim ćwiczyć. Stąd właśnie narodził się pomysł, żeby współpracować z jakimiś osobami. Np., jeśli macie bloga, lubicie pisać itp., ale nie wychodzą wam zdjęcia, to może podejmiemy "współpracę" i ja będę robić zdjęcia na waszego bloga? Napiszecie mi, że potrzebujecie takie i takie zdjęcie, ja się staram robić i współpraca idzie. Mam plan założyć bloga ze swoimi fotografiami i wtedy polecałabym wasze blogi i "biznes się kręci" :D
Albo może jest tu jakaś dziewczyna, która lubi podróżować i lubi pisać, ale nie potrafi robić zdjęć? Bo ja uwielbiam fotografię krajobrazową, ja mogę robić zdjęcia, ty opisywać. Na pewno się jakoś dogadamy i wymyślimy coś kreatywnego, chodzi o to, żeby dwie strony miały pożytek i się rozwijały.
Może macie jakieś inne pomysły? I w ogóle są jakieś chętne na taką współpracę? (:

A jak nie jesteś zainteresowana, to proszę, podbij, żeby jak najwięcej dziewczyn się o tym dowiedziało, może coś zdziałamy!
Nikt? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 18:23 przez TiaDalma.

Ktoś chętny do współpracy?

31 sty 2014 - 23:46:12

Łoooo, pomorskie.

Ktoś chętny do współpracy?

31 sty 2014 - 23:59:38

mi by się przydał aparat bo za słaby mam - ale zdjęć potrzebuję okazjonalnie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Ktoś chętny do współpracy?

01 lut 2014 - 00:03:08

Na pewno znajdziesz chętne dziewczyny :) Mam znajomą, która właśnie tak współpracuje z kilkoma blogerkami :)

Może napisz też jakieś ogłoszenie na lokalnych portalach internetowych? :)

Ktoś chętny do współpracy?

01 lut 2014 - 00:11:03

podbijam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blogi - nie modowe