Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:19:37

Witam,
kupie lub wymienię się na rekwizyty do sesji zdjęciowej:)
Sesje zdjęciowe dla nowożeńców jak i samej modelki.
Przesyłajcie zdjęcia oferowanych rekwizytów :) oraz liczę na podpowiedzi jak wykonać ciekawą sesje zdjęciową
pozdrawiam!

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:22:06

nie wiesz co Ci potrzebne i jak tego użyć? Jesteś fotografem czy komuś pomagasz czy bawisz się w fotografa?

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:25:48

Od jakiegoś czasu bawię się fotografią . Za dwa tygodnie bede robić zdjęcia koleżance i jej narzeczonemu . Dlatego szukam ciekawych pomysłów na ta sesje , i rekwizytów :)

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:30:19

Cytat
sandrunia89
Od jakiegoś czasu bawię się fotografią . Za dwa tygodnie bede robić zdjęcia koleżance i jej narzeczonemu . Dlatego szukam ciekawych pomysłów na ta sesje , i rekwizytów :)
po co Ci rekwizyty? idźcie gdzieś w miasto albo w plener i tam zróbcie sesję.

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:33:52

fotograf to osoba, która powinna mieć własną, prywatną wizję i pomysł na jej realizację. najpierw to później myślenie o rekwizytach, miejscu.

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:43:52

odezwał się fotograf ;)

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:46:38

Cytat
sandrunia89
odezwał się fotograf ;)

ja też się z tym zgadzam, jeśli szukasz od kogoś gotowych pomysłów i rekwizytów to nie nadajesz się do tego zawodu... Fotograf musi mieć swój indywidualny styl a nie kopiowany.

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 15:59:05

Jako pracownik sklepu ze śmiesznymi gadżetami mogę powiedzieć, że najczęściej fotografowie wybierają balony z helem i śmieszne okulary :P

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 17:18:19

Cytat
sandrunia89
odezwał się fotograf ;)

nie jestem tutaj po to, żeby Cię edukować, ale czasem warto przyjąć opinię innych :)

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

20 paź 2013 - 18:22:53

Hm, też odniosłam wrażenie, że nie do końca wiesz, co robisz :P Na Twoim miejscu popytałabym na grupach dla modelek i fotografów na fejsie, tutaj mało kto się tym zajmuje.

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

21 paź 2013 - 15:59:07

Walizka, bańki mydlane, stary aparat.. można wymieniać w nieskończoność ale co Ci po tym, że jako przykład rekwizytu podam dynię i wrzos jak nie będziesz miała pojęcia jak tego użyć. Jesienią kocham zdjęcia "jesienne" czyli wszelkiego rodzaju kolorowe liście, warzywa, owoce :)

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

21 paź 2013 - 16:08:00

sandrunia tu nie ma co się obrażać, tak jak napisała natalkowaaa miej inwencję i rusz głową,wytęż wyobraźnię...

uczestniczę w wschodnich projektach fotograficznych, stowarzyszeniu,które skupia fotografów,modeli,modelki i wizażystki większość jest amatorami - pasjonatami
i uwierz mi,że nawet bez zbędnych rekwizytów kreatywny fotograf uchwyci piękny kadr :)

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

22 paź 2013 - 12:06:33

Wrzuciłam kilka zdjęć - niektóre z rekwizytami, niektóre bez. Tak jak napisała xpatusiaxx dobry fotograf i bez rekwizytów zrobi piękne zdjęcia co widać po fotkach, które wrzuciłam :) a rekwizyty - czasami wystarczą całkiem banalne tak jak okulary przeciwsłoneczne :) Dużo zależy także od pary młodej. Niektórzy wolą coś poważniejszego z racji wieku, inni dadzą się skusić na jakieś wesołe fotki. Musisz wyczuć parę, bo nawet z najpiękniejszymi rekwizytami, niektóre pary zwyczajnie będą wyglądały źle, bo nie będą czuły się komfortowo w danej sytuacji. Co wówczas po wspaniałych rekwizytach jak miny młodych będą świadczyły o ich niezadowoleniu :)



Rekwizyty do sesji zdjęciowej

22 paź 2013 - 12:09:42

rekwizyty - powiew głębokich lat 90

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

22 paź 2013 - 12:10:43

Ten kwiat jako spódnica ..Boski pomysł aż żałuję ,ze odmówiłam ostatnio sesji ;((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fotograf Augustów