Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

6 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

PS- a cialko masz fajne, powalcz z tym cellulitem i smialo mozesz z shakirą "waka waka" konkurowac! :)

Podobają mi się elementy akrobatyki ale niektóre elementy są przesadzone ;)takie ,ze ja bym zostawiła dla mojego faceta pomimo to ,ze jestem zadowolona ze swojego ciała

Nie za bardzo mi się podoba całość (nie trafia do mnie), ale na 0:58-1:02 aż się uśmiechnęłam;) Ciało masz fantastycznie rozciągnięte, ćwicz, tańcz, baw się bo widać, że sprawia Ci to wielką frajdę a to jest najważniejsze.

Cytat
skj2008
filmik przesadzony i to na maxa
krecenie i wyginanie sie jak w tania dziw ... przy rurce ;/
dla mnie odpada,nie chciałabym by ktoś mnie oglądał jak ocieram rękami po swoim ciele,wypinam dupe i jeszcze się z tego ciesze ;/
Cały filmik trwa o wiele za długo a treść filmiku taka sama ...

miałam te same wrażenia

a ja zazdroszczę gibkości.
o trzęsieniu sie nie bedę wypowiadać.

Podoba się :d! zazdroszczę tego że jesteś taka wygimnastykowana.Sama chciałabym tak umieć gdyby nie lenistwo ;/ nie mam pojęcia czy planujesz użyć filmiku w jakimś konkursie czy coś-bo jeśli tak to uważam że powinnaś pomyśleć nad ogólnym układem i tematyką :) ale wszystko jak najbardziej mi się podoba :) a co do tekstów związanych z rurą,nie wiecie ile trzeba pracy i siły żeby umieć tak tańczyć ;)

Cytat
tink_tink
oczywiście, że nie wszystko mi się podoba, i nie chciałam też nikogo urazić, ale na tym forum naprawdę wieje trochę zaściankiem. Diewczyna na filmiku na pewno mnóstwo pracy włożyła w to, żeby być w takiej formie, jakiej jest, a tu tyle negatywnych komentarzy, bo niesmaczne, dziwkarskie i tanie. Przykro coś takiego słyszeć na pewno
No dobra, dużo pracy włożyła, ale chyba nie tylko to jest ważne, a efekt końcowy i by się zlewało to w jedną całość. Dziewczyna fajnie wysportowana i wygimnastykowana, ale to mi jakoś ze sobą nie współgra.

Dlaczego niby tak bardzo zależy Ci na popularności tego filmiku? Chcesz żeby założyli Fan Club Twojej pupy??

Czy szukasz chłopaka?

Nie widzę sensu takiego rzucania tyłkiem, ani to ładne, ani seksowne.

Więc dlatego jestem na NIE:)

Autorko, czy mam rację, że chodzi o nawiązanie do tego ? zły/b]



Cytat
voolgarna
Dlaczego niby tak bardzo zależy Ci na popularności tego filmiku? Chcesz żeby założyli Fan Club Twojej pupy??

Czy szukasz chłopaka?

Nie widzę sensu takiego rzucania tyłkiem, ani to ładne, ani seksowne.

Więc dlatego jestem na NIE:)
ale Ci teraz zaczna cisnac, zaraz sie dowiesz ze zazdroscisz :D

mi tam się podoba:)
Ale ja bym nie umiała tak "świecić" przed ludźmi tyłkiem...
zastanawiam się czy to teraz taka moda/norma czy po prostu już się nie odczuwa takiego czegoś czym jest wstyd;)

'Szukasz chłopaka', 'mamy założyć fanclub twojej pupy' ... :D

Heheheh :D
Podejrzewam , że autorka ma niezły ubaw :D

Cytat
kamila249
Cytat
voolgarna
Dlaczego niby tak bardzo zależy Ci na popularności tego filmiku? Chcesz żeby założyli Fan Club Twojej pupy??

Czy szukasz chłopaka?

Nie widzę sensu takiego rzucania tyłkiem, ani to ładne, ani seksowne.

Więc dlatego jestem na NIE:)
ale Ci teraz zaczna cisnac, zaraz sie dowiesz ze zazdroscisz :D


heheheeheh :D dobre:P a to chyba jakiś konkurs jest, tak mi sie wydaje:P

Cytat
voolgarna
Nie widzę sensu takiego rzucania tyłkiem, ani to ładne, ani seksowne.
Wiesz co, ja na przykład nienawidzę siatkówki i szczerze mówiąc nie widzę sensu odbijania piłki z jednej strony siatki na drugą - ani to ciekawe ani porywające. A jednak rozumiem, że jest mnóstwo ludzi którzy to kochają i płaczą z emocji na meczach. Tak samo jak są kobiety, które widzą sens w wydaniu fortuny na wyprzedaży, są takie, które widzą sens w "rzucaniu tyłkiem". Dlatego nie bądź chamska, bo ktoś zajmuje się czymś czego TY nie rozumiesz, bo to świadczy o wąskiej perspektywie postrzegania świata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzewko palmowe z ananasów - carving