Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cytat
konwalijka029
elementy akrobatyki- super, naprawdę fajne.
ale są i elementy które wg mnie są zwyczajnie wulgarne . I tu mowię nie.

Właśnie :) gdyby nie kilka elementów byłoby świetnie!

Boże, ale wy jesteście zazdrosne !!! A co do tańca na rurze, tyle teraz dziewczyn jara się dance polem, ale dwa większości to pewnie też wylgarne? :/ Masakra ! Wydaje mi się, że te które mówią jaki to filmik niesmaczny i wulgrany, są mega zazdrosne o swoich facetów i zakompleksione. Też mam kompleksy, jak każdy, i tak, zazdroszczę autorce filmiku- świetnego ciało, pewności siebie, odwagi, radości, gibkości, umiejętności... Super, gratuluję :)

Wow, dobra jesteś! :)

Cytat
Amelia_25
Cytat
anta83

Ale co do ud to od tyłu rzeczywiście jak trzęsiesz widać że trochę tłuszczu faluje i to już wygląda nie apetycznie.

No właśnie też o tym pomyślałam,bo Ty nie trzęsiesz pupą,tylko pierwsze co widać to te falujące uda.. :)

Nie chciałam autorki obrażać, ale no niestety zgadzam się w wypowiedziami dziewczyn. Do kręcenia pupą trzeba mieć najpierw pupę i jędrne uda, aby nie wyszło z tego to, co wyszło.
Cytat
Kotomicia
Cytat
Amelia_25
Cytat
anta83

Ale co do ud to od tyłu rzeczywiście jak trzęsiesz widać że trochę tłuszczu faluje i to już wygląda nie apetycznie.

No właśnie też o tym pomyślałam,bo Ty nie trzęsiesz pupą,tylko pierwsze co widać to te falujące uda.. :)

Nie chciałam autorki obrażać, ale no niestety zgadzam się w wypowiedziami dziewczyn. Do kręcenia pupą trzeba mieć najpierw pupę i jędrne uda, aby nie wyszło z tego to, co wyszło. Ale moim zdaniem warto też zauważyć, że dziewczyna jest super rozciągnięcia i same akrobację są na prawdę super :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 11:52 przez Kotomicia.

Łaaaaaaaaaaaaaał! alez jestes niesamowicie wygimnastykowana. Świetny film choć ma pare swoich nie fajnych momentów

Cytat
tink_tink
Boże, ale wy jesteście zazdrosne !!! A co do tańca na rurze, tyle teraz dziewczyn jara się dance polem, ale dwa większości to pewnie też wylgarne? :/ Masakra ! Wydaje mi się, że te które mówią jaki to filmik niesmaczny i wulgrany, są mega zazdrosne o swoich facetów i zakompleksione. Też mam kompleksy, jak każdy, i tak, zazdroszczę autorce filmiku- świetnego ciało, pewności siebie, odwagi, radości, gibkości, umiejętności... Super, gratuluję :)
No tak, bo jak komuś się coś nie podoba to jest zazdrosny. Najlepiej żeby nam się wszystko co na świecie istnieje podobało. A Tobie wszystko się podoba? Nie? Pewnie jesteś zazdrosna!

Cytat
olunia1994
Cytat
konwalijka029
elementy akrobatyki- super, naprawdę fajne.
ale są i elementy które wg mnie są zwyczajnie wulgarne . I tu mowię nie.

Serdeczne dzięki :) A pytanie - Twoim zdaniem dancehall i elementy zumby są wulgarne ? - bo to są te style :)

taniec sam w sobie nie byl wulgarny, gdybys miala tiulowa spodniczkę jak zazwyczaj bywa na takich filmikach- byloby ok.
Ale mimo ze jestes chudziutka trzesly Ci się przerazliwie uda w pewnym momencie. Mialam tez wrazenie ze spodenki są duzo za małe i zaraz się poprują, a ja zajrzę sobie gdzie tylko chcę.
To po prostu bylo niesmaczne.
Kamera jednak powinna pokazywac tylek na wprost i od gory, a nie od dołu.
Nie chodzilo mi o to by Cię urazic- bron Boze, ale wyrazilam tylko swoją opinię.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 12:12 przez konwalijka029.

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Przecież ja nikomu nie wciskam swojego zdania :D
Dałam to do opinii publicznej i liczę się z każdym komentarzem :P

Cytat
skasna
Cytat
tink_tink
Boże, ale wy jesteście zazdrosne !!! A co do tańca na rurze, tyle teraz dziewczyn jara się dance polem, ale dwa większości to pewnie też wylgarne? :/ Masakra ! Wydaje mi się, że te które mówią jaki to filmik niesmaczny i wulgrany, są mega zazdrosne o swoich facetów i zakompleksione. Też mam kompleksy, jak każdy, i tak, zazdroszczę autorce filmiku- świetnego ciało, pewności siebie, odwagi, radości, gibkości, umiejętności... Super, gratuluję :)
No tak, bo jak komuś się coś nie podoba to jest zazdrosny. Najlepiej żeby nam się wszystko co na świecie istnieje podobało. A Tobie wszystko się podoba? Nie? Pewnie jesteś zazdrosna!

oczywiście, że nie wszystko mi się podoba, i nie chciałam też nikogo urazić, ale na tym forum naprawdę wieje trochę zaściankiem. Diewczyna na filmiku na pewno mnóstwo pracy włożyła w to, żeby być w takiej formie, jakiej jest, a tu tyle negatywnych komentarzy, bo niesmaczne, dziwkarskie i tanie. Przykro coś takiego słyszeć na pewno

mi sie podoba, szczegolnie elementy akrobatyki i wszechobecny usmiech. jestem ogolnie na tak, aczkolwiek nigdy mi sie nie podobaly i nigdy nie spodobaja mi sie tak latajace uda. nie wyglada to estetycznie i mnie odrzuca. chcesz krecic tylkiem a ja nie moge przestac patrzec na latajace nogi. ale oprocz tego bardzo fajnie, dzialaj !:)

plus za wygimnastykowane ciało:) jesteś tancerką na co dzień może?:)

Ja do dancehall nic nie mam, często zazdroszczę osobom które to potrafią. Ty masz super ciało i świetnie wykonujesz ruchy akrobatyczne (zazdroszczę :D) jednak Twoje kręcenie pupą nie podoba mi się. Być może przez spodenki, albo trzęsące się uda, albo perspektywę z której kręcony jest ten fragment. Nie wiem. Jednak masz talent! Ćwicz, działaj, dąż do doskonałości :)

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kinga11505
plus za wygimnastykowane ciało:) jesteś tancerką na co dzień może?:)

Tak, tancerką i teraz już głównie trenerem i choreografem modern, jazz i acro.
Dziewczyny dzięki Wam za komentarze :)
Ja już mam na swoim koncie mistrzostwo Europy i już tak dużo nie tańczę, ME w jazz i modern. Dancehall to dla mnie zabawa a za uda nic nie poradzę , mimo tego , że ćwiczę kilka lat takie już są - i dzięki Bogu - mój chłopak je uwielbia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 12:09 przez olunia1994.

Cytat
tink_tink
Boże, ale wy jesteście zazdrosne !!!

Och tak,zżera mnie zazdrość,dziś w nocy na pewno nie zasnę z tego powodu!

Kobieto,ogarnij się.

Nie no,ciało autorko wątku masz wygimnastykowane,widać,że masz do tego "dryg" :)
Ale co do samego filmiku,jestem na NIE:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 12:09 przez Amelia_25.

nie rozumiem przeslania filmu :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzewko palmowe z ananasów - carving