Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
j_ulka
masz boskie ciało!
Dzięki ! Od kobiety to największy komplement :)

a mnie sie wydaje ze masz za duzo tłuszczu na udach i jakos mega sexi to nie wygląda, taki trzęsący się tłuszcz

Szorty straszne i trochę nie za fajnie dlatego wyglądają elementy zbliżeń :P

Cytat
skj2008
filmik przesadzony i to na maxa
krecenie i wyginanie sie jak w tania dziw ... przy rurce ;/
dla mnie odpada,nie chciałabym by ktoś mnie oglądał jak ocieram rękami po swoim ciele,wypinam dupe i jeszcze się z tego ciesze ;/
Cały filmik trwa o wiele za długo a treść filmiku taka sama ...

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ
ZGADZAM SIĘ W 100% Z PRZEDMÓWCZYNIĄ
"Taniec" do rurki idealny.

szczerze troche smieszny :) masz swietne cialo i i jestes super gibka niektore ruchy troche przesadzone przez to film staje sie troszke wulgarny

Cytat
atlanta1982
a mnie sie wydaje ze masz za duzo tłuszczu na udach i jakos mega sexi to nie wygląda, taki trzęsący się tłuszcz

Lepiej mieć więcej tłuszczu na udach i wyglądać jak kobieta-autorko wątku masz piękne ciało, niż przypominać suchotnicę(coraz więcej takich babeczek).Co do tańca, autorko-talent masz ,podoba mi się, choć"troszkę to wulgarne".

co to jeeest, nie, nie podoba mi się strasznie :I

dla mnie takie coś jest żałosne, ale jak kto lubi.

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
atlanta1982
a mnie sie wydaje ze masz za duzo tłuszczu na udach i jakos mega sexi to nie wygląda, taki trzęsący się tłuszcz

Zdaje sobie z tego sprawę , że moje uda są duże ale to mięśnie a nie tłuszcz bo trenuję akrobatykę :)

fajna jesteś, mnie się bardzo podoba i włączę sobie jeszcze raz :D też bym chciała tak umieć, zazdraszczam :D

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lilthug1
fajna jesteś, mnie się bardzo podoba i włączę sobie jeszcze raz :D też bym chciała tak umieć, zazdraszczam :D

Jak dobrze , że są takie wychillowane osoby :D

Oczywiście konstruktywną krytykę przyjmuję ale cieszą takie osoby jak Ty :)

sama tańcze dancehall i nie mogę czytać jak ktoś piszę coś o dziw... itp itd to najbardziej seksualny taniec świata- w Pl mało popularny i promowany dlatego ludzie go tak odbierają, Polki nie mają takich warunków jak laski z Jamajki bo tam nie muszą się tego uczyć po prostu mają to we krwii . co do filmiku zmieniłabym szorty, nie wiem czy ta piosenka była konkretnie ustalona pod tą reklame ale jeśli dancehall to tylko do piosenek w tym klimacie, generalnie film dla mnie ok więc oczywiście dostajesz ode mnie like :)

Masz boską figurę, świetnie się ruszasz, jesteś bardzo wygimnastykowana, ale jakoś jak oglądałam filmik to czułam się zniesmaczona :-(
Mimo wszystko zazdroszczę bo ja tak ni umim :D

ehh też bym chciała być taka rozciągnięta :D fajna jesteś ;)

a dla mnie dziewczyny przeginacie
Wulgarne? nie sądze. to taniec wyrażanie emocji. Jakby chciała być wulgarna to by zrobiła striptiz.
Pokreciła dupa i co z tego? Fajnie było.
Większość dziewczyn jest wulgarne chodządze z cyckami na wierzchu ale to powiecie że eksponują to co maja najlepsze.
Trochę luzu dziewczyny :)

dla mnie super :) Moje zdanie osobiste jeśle są komentarze że wygladasz ze czy masz za grube uda i nie wiadomo co to olej to :)) taka moja rada. Jak by każdy się przejmował czyjąś opinią to by zadna z nas z domu nie wyszła. A ja Ci zazdroszczę ciała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzewko palmowe z ananasów - carving