Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

Cytat
Zuosnica
Cytat
voolgarna
Nie widzę sensu takiego rzucania tyłkiem, ani to ładne, ani seksowne.
Wiesz co, ja na przykład nienawidzę siatkówki i szczerze mówiąc nie widzę sensu odbijania piłki z jednej strony siatki na drugą - ani to ciekawe ani porywające. A jednak rozumiem, że jest mnóstwo ludzi którzy to kochają i płaczą z emocji na meczach. Tak samo jak są kobiety, które widzą sens w wydaniu fortuny na wyprzedaży, są takie, które widzą sens w "rzucaniu tyłkiem". Dlatego nie bądź chamska, bo ktoś zajmuje się czymś czego TY nie rozumiesz, bo to świadczy o wąskiej perspektywie postrzegania świata.

Dokładnie.
Tym bardziej, że dziewczyna poświęca swojej pasji większość czasu co można zaobserwować na jej stronie FB.

Nie podoba mi się połączenie akrobatyki z dancehallem i "tańcem" typu disco polo... Niedopasowane spodenki, które w zbliżeniu na pupę wyglądają jakby założył za małe spodenki facet... A i na pewno całość to nie dancehall... Jak ktoś tu napisał... Wolę 100 razy bardziej popatrzeć na coś takiego:




Cytat
tink_tink
Boże, ale wy jesteście zazdrosne !!! A co do tańca na rurze, tyle teraz dziewczyn jara się dance polem, ale dwa większości to pewnie też wylgarne? :/ Masakra ! Wydaje mi się, że te które mówią jaki to filmik niesmaczny i wulgrany, są mega zazdrosne o swoich facetów i zakompleksione. Też mam kompleksy, jak każdy, i tak, zazdroszczę autorce filmiku- świetnego ciało, pewności siebie, odwagi, radości, gibkości, umiejętności... Super, gratuluję :)

Masakra to jest myślenie, że każdy komu się to nie podoba zazdrości. Śmieszne jest także wmawianie komuś, że jest zakompleksiony i zazdrosny o swojego faceta... Pomyśl co piszesz...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 12:50 przez Cholerka.

nie wiem, nie mam zdania Nie rusza mnie cos takiego poprostu
Tancem sie nie interesuje ani gimnastyka wiec nie wiem czy wykonanie jest takie super
a kobiece cialo w ogole mnie nie interesuje

przypomina mi teledysk disco polo:) ale fakt fajnie sie ruszasz i gratuluje formy

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
voolgarna
Dlaczego niby tak bardzo zależy Ci na popularności tego filmiku? Chcesz żeby założyli Fan Club Twojej pupy??

Czy szukasz chłopaka?

Nie widzę sensu takiego rzucania tyłkiem, ani to ładne, ani seksowne.

Więc dlatego jestem na NIE:)

Cóż za wypowiedź ;]

Mam kochającego chłopaka od 2 lat więc twoje komentarze nie są na miejscu.
Cytat
Zuosnica
Cytat
voolgarna
Nie widzę sensu takiego rzucania tyłkiem, ani to ładne, ani seksowne.
Wiesz co, ja na przykład nienawidzę siatkówki i szczerze mówiąc nie widzę sensu odbijania piłki z jednej strony siatki na drugą - ani to ciekawe ani porywające. A jednak rozumiem, że jest mnóstwo ludzi którzy to kochają i płaczą z emocji na meczach. Tak samo jak są kobiety, które widzą sens w wydaniu fortuny na wyprzedaży, są takie, które widzą sens w "rzucaniu tyłkiem". Dlatego nie bądź chamska, bo ktoś zajmuje się czymś czego TY nie rozumiesz, bo to świadczy o wąskiej perspektywie postrzegania świata.

God! Sama bym tego lepiej nie powiedziała !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 13:27 przez olunia1994.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzewko palmowe z ananasów - carving