Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Wg mnie nie ma tu żadnej wulgarności. Masz ciało guma,poruszasz się świetnie.! ;)

Cytat
anta83

Ale co do ud to od tyłu rzeczywiście jak trzęsiesz widać że trochę tłuszczu faluje i to już wygląda nie apetycznie.

No właśnie też o tym pomyślałam,bo Ty nie trzęsiesz pupą,tylko pierwsze co widać to te falujące uda.. :)

W ogóle to do mnie nie przemówiło;/

Eee nie podoba mi się to o.O zaraz się dowiem że zazdroszczę :D

Mi się podobało :) sama chciałabym się tak ruszać !! :)

Najbardziej podoba mi sie 25/26 i 34/35 sekunda :) no i moze 40 ! :)

Brak tyłka = słabe trzęsionko ;) Ciałko masz super i podziwiam za gibkość, ale do trzęsienia dupką, trzeba ją mieć.

Cytat
Amelia_25
Cytat
anta83

Ale co do ud to od tyłu rzeczywiście jak trzęsiesz widać że trochę tłuszczu faluje i to już wygląda nie apetycznie.

No właśnie też o tym pomyślałam,bo Ty nie trzęsiesz pupą,tylko pierwsze co widać to te falujące uda.. :)
Zgadzam się.
Mi się film nie podoba.
Widzę, że autorka wszystkim wciska na siłę swoje zdanie. Kiedy ktoś mówi dlaczego mu się nie podoba, od razu jest dłuuuga odpowiedź, o jej racji, że to taki styl, że to przecież FAJNE. Nie, dla niektórych nie.

Cytat
dalia1902
Brak tyłka = słabe trzęsionko ;) Ciałko masz super i podziwiam za gibkość, ale do trzęsienia dupką, trzeba ją mieć.

O to,to:)
Cytat
wzbudzamzaufanie
Cytat
Amelia_25
Cytat
anta83

Ale co do ud to od tyłu rzeczywiście jak trzęsiesz widać że trochę tłuszczu faluje i to już wygląda nie apetycznie.

No właśnie też o tym pomyślałam,bo Ty nie trzęsiesz pupą,tylko pierwsze co widać to te falujące uda.. :)
Zgadzam się.
Mi się film nie podoba.
Widzę, że autorka wszystkim wciska na siłę swoje zdanie. Kiedy ktoś mówi dlaczego mu się nie podoba, od razu jest dłuuuga odpowiedź, o jej racji, że to taki styl, że to przecież FAJNE. Nie, dla niektórych nie.

Racja. Występ autorki też mi się nie podoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 11:31 przez Amelia_25.

Cytat
klaudiii_6
Cytat
buyxme

Ostatnio zauważyłam, że każda krytyka odbierana jest jako HEJT, poza tym to ostatnio bardzo popularne i szczególnie nadużywane słowo w Polsce.
Ktoś pokazuje filmik i prosi o opinię - wiadomo może to być pozytyw albo negatyw. Na miłość boską nie nazywajmy wszystkiego hejtami i wszystkich zazdrośnikami


Chwileczkę... Dancehall to specyficzny rodzaj tańca i wiele z was pewnie nie widziało dziewczyn, które zdobywają mistrzostwa w tym stylu...
Chodzi mi o to , że krytykować mogą osoby znające się na tym...
Wyrazić opinię może każdy - złą czy dobrą, ale mówiąc, że dziewczyna się na tym nie zna i do tego wygląda 'tanio' etc. to po prostu uwiera ich zwyczajna zazdrość. Założę się, że nie jedna chciałaby móc ta się ruszać i mieć takie ciało :)

Nie znam się na dancehall'u ani na tańcu - dlatego nie przyszło mi na myśl aby krytykować sposób tańca. Ja wyraziłam swoje zdanie że mi się to nie podoba , podobnie jak inne dziewczyny, które do tego mają prawo:)
Nie rozumiem dlaczego zacytowałaś moją wypowiedź , bo zupełnie do niej nie nawiązałaś ;]

Aaaaaaaa...... czytałam komentarze dziewczyn ale raczej nie zauważyłam aby którakolwiek stwierdziła że dziewczyna nie zna się na tym co robi

Cytat
doris1791
sama tańcze dancehall i nie mogę czytać jak ktoś piszę coś o dziw... itp itd to najbardziej seksualny taniec świata- w Pl mało popularny i promowany dlatego ludzie go tak odbierają, Polki nie mają takich warunków jak laski z Jamajki bo tam nie muszą się tego uczyć po prostu mają to we krwii . co do filmiku zmieniłabym szorty, nie wiem czy ta piosenka była konkretnie ustalona pod tą reklame ale jeśli dancehall to tylko do piosenek w tym klimacie, generalnie film dla mnie ok więc oczywiście dostajesz ode mnie like :)
Znam ten taniec i wiele razy mi się podobał (u Polek również), ale na filmiku mi się nie podoba.
To, że komuś nie podoba się filmik - oznacza, że nie miał nigdy styczności z tym tańcem?
Lubię ten taniec w całości, bo nie jara mnie patrzenie na trzęsącą się... pupę. I to jeszcze w sposób niekoniecznie dobry.

a mi się to jakoś nie komponuje w całość. elementy skoków, szpagatów super, dancehallowe elementy jako takie, ale jakoś to wygląda na odtańczenie osobnych figur tanecznych a nie taniec jako taki. zabrakło chyba trochę serca, emocji i polotu.

No ale facetom na pewno się podoba :D

masakra, jak na taką wyćwiczoną masz okropny cellulit i mało jędrne nogi strasznie ci się trzęsą uda ,nie masz tyłeczka więc nie wiem czym tu trzęsłaś - chyba cellulitem, i strasznie po twojej minie widać , że sprawia Ci to wysiłek. nie podoba mi się w ogóle

Cytat
klaudiii_6
Cytat
buyxme

Ostatnio zauważyłam, że każda krytyka odbierana jest jako HEJT

Chwileczkę... Dancehall to specyficzny rodzaj tańca i wiele z was pewnie nie widziało dziewczyn, które zdobywają mistrzostwa w tym stylu...
Chodzi mi o to , że krytykować mogą osoby znające się na tym...
Wyrazić opinię może każdy - złą czy dobrą, ale mówiąc, że dziewczyna się na tym nie zna i do tego wygląda 'tanio' etc. to po prostu uwiera ich zwyczajna zazdrość. Założę się, że nie jedna chciałaby móc ta się ruszać i mieć takie ciało :)

Czyli co, sztuka dla sztuki? Chyba nie muszę umieć malować i znać się na stylach malowania, żeby powiedzieć, że nie podobają mi się obrazy Picasso? Jeśli chcesz, żeby cię oglądali, to przygotuj się na to, że będą cię oglądali...

Cytat
buyxme
Cytat
klaudiii_6
Cytat
buyxme

Ostatnio zauważyłam, że każda krytyka odbierana jest jako HEJT, poza tym to ostatnio bardzo popularne i szczególnie nadużywane słowo w Polsce.
Ktoś pokazuje filmik i prosi o opinię - wiadomo może to być pozytyw albo negatyw. Na miłość boską nie nazywajmy wszystkiego hejtami i wszystkich zazdrośnikami


Chwileczkę... Dancehall to specyficzny rodzaj tańca i wiele z was pewnie nie widziało dziewczyn, które zdobywają mistrzostwa w tym stylu...
Chodzi mi o to , że krytykować mogą osoby znające się na tym...
Wyrazić opinię może każdy - złą czy dobrą, ale mówiąc, że dziewczyna się na tym nie zna i do tego wygląda 'tanio' etc. to po prostu uwiera ich zwyczajna zazdrość. Założę się, że nie jedna chciałaby móc ta się ruszać i mieć takie ciało :)

Nie znam się na dancehall'u ani na tańcu - dlatego nie przyszło mi na myśl aby krytykować sposób tańca. Ja wyraziłam swoje zdanie że mi się to nie podoba , podobnie jak inne dziewczyny, które do tego mają prawo:)
Nie rozumiem dlaczego zacytowałaś moją wypowiedź , bo zupełnie do niej nie nawiązałaś ;]

Aaaaaaaa...... czytałam komentarze dziewczyn ale raczej nie zauważyłam aby którakolwiek stwierdziła że dziewczyna nie zna się na tym co robi
Pierwszy lepszy link


Widzę tutaj seksowne dziewczyny, które widać w całości. Widać emocje. Jest nawet uwodzenie. A na filmie widać tylko trzęsąca się ... PUPE!
Obejrzałam inne filmiki - tam dziewczyny sposobem tańca - zapraszają, a tutaj... jest tylko odstraszanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzewko palmowe z ananasów - carving