Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower miejski

24 lut 2013 - 02:00:30

Hej, od jakiegoś już czasu bardzo podobają mi się rowery miejskie. Zastanawiam się nad sprzedażą mojego górala i zakupem takiego rowerku. Ładnie wyglądają, są kobiece, jak się ma ubraną sukienkę, to też można na takim jeździć (na góralu raczej nie bardzo) no i można do nich doczepiać te superaśne koszyczki *___*
Jednak zastanawiam się, czy taki rower jest praktyczny. Nie jeżdżę często, ale jeśli już, to zwykle nie tylko po chodniku, ale także gdzieś na 'peryferiach'. No wiecie, żwirowe ścieżki, pagórki... Nie są to jednak jakieś bardzo ekstremalne trasy, po prostu takie kawałek za miastem. Mimo tego obawiam się, że na takim rowerze nie dałabym rady tam jeździć. Wiecie może, jak z tym jest?
Interesuje mnie też ogólny komfort jazdy oraz to, czy one w ogóle mają jakieś przerzutki. Prawdę mówiąc, to nie mam o tym pojęcia.
Będę wdzięczna za rady. Jeśli któraś z Was ma lub miała taki rower, to proszę, aby podała mi, chociaż mniej więcej, cenę jaką za niego zapłaciła, bo jest to dla mnie bardzo ważne. Dodaję też przykładowe zdjęcie roweru.
Z góry dziękuję za pomoc!
P.S. Najbardziej interesuje mnie rower w kolorze różowym, ale może macie dla mnie inne propozycje?:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 02:04 przez Monis19937.

Rower miejski

24 lut 2013 - 02:06:01

Rower miejski jest taki wintydż, najlepszy w kolorze miętowym serce

Rower miejski

24 lut 2013 - 02:44:37

też planuję kupić, także podbijam i czekam na informacje :)

Rower miejski

24 lut 2013 - 06:34:07

I koniecznie holender, będzie bardziej wintydż.

W zeszłym roku kumpela kupiła oryginalnego holendra i jest bardzo wygodny. Jednak nie wiem jak zachowuje się na trudniejszych trasach.

Rower miejski

24 lut 2013 - 07:41:18

Podejrzewam,że skoro to rower MIEJSKI,to nie bardzo nadaje się do jeżdżenia gdzieś po peryferiach ;)

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Rower miejski

25 lut 2013 - 11:05:35

Proponuję Ci zajrzeć na dobrerowery.pl, oni mają spory wybór rowerów Krossa, bardzo dobra jakość. Większość rowerów ma przerzutki lub inny osprzęt marki Shimano, to także światowa jakość, więc jest gwarancja niezawodności. Sam sklep jest dobrze wyposażony, pracownicy znają się na fachu. Zresztą jak coś to masz możliwość reklamacji.

Rower miejski

25 lut 2013 - 11:08:56

Też mi się marzy taki rowerek :) najlepiej miętowo-biały :D

Rower miejski

25 lut 2013 - 11:13:20

jaki masz budżet?

Rower miejski

25 lut 2013 - 11:14:49

kupiłam rower miejski 2 lata temu i jest niesamowicie wygodny- nie ma porównania z góralem :)

Rower miejski

25 lut 2013 - 11:16:57

Kupiłam sobie rok temu :) Czarny ze złotymi zdobieniami.Mam bez przerzutek,bo w góralu nigdy z nich nie korzystałam.Uwielbiam mój rower i już nie mogę doczekać się,kiedy na niego znów wsiądę.Jest taki kobiecy elegancki :D Najlepiej jest poprzymierzać rowery.Ja jestem niska,drobna i ten najlepiej mi odpowiadał.Jest lekki,łatwo się go prowadzi.I obowiązkowo dokupiłam koszyk-taki doczepiany,który mogę ze sobą wszędzie zabrać(ma taki zaczep na rower,że w dowolnej chwili mogę go odpiąć).
To mój rower:
I zapłaciłam za niego 520 zł.U malborskiego producenta.Koszyk kosztował ok 60 zł.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 11:20 przez bu-mader.

Rower miejski

26 lut 2013 - 00:41:46

Cytat
j_ulka
jaki masz budżet?
Kasy mam dość sporo, ale wolałabym ją przeznaczyć na potrzebniejsze rzeczy na studia (idę w tym roku), więc zależy mi na jak najtańszym, ale takim, żeby się zaraz nie rozwalił... Nie musi być jakiś super, ważne, żeby w miarę dobrze się jeździło:)

Rower miejski

26 lut 2013 - 00:45:17

Ja także mam delikatny kobiecy rowerek, w kawowo-beżowej tonacji ;)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Rower miejski

24 mar 2014 - 22:14:50

Oczywiście, że taki rower jest praktyczny, zwłaszcza w mieście. Jego plusem jest wyposażenie w bagażnik błotniki, koszyk, oświetlenie czego inne rowery często nie posiadają. Jeśli kupisz w miarę dobry rower to spokojnie dasz radę jeżdzić po żwirowej drodze. Oczywiście najlepiej jest po drodze :) Przerzutki oczywiście są, najczęściej trzy. Jesli szukasz fukuśnych rowerów to firma GAZELLE może się nimi pochwalić http://www.cyklotur.com/rowery/f/gazelle:17806,e,7/. Możesz też poszukać śród modeli ELEKTRA - równie dobra miejska marka. Cena to powyżej tysiąca. Ja za mój kilka lat temu dałam 1800zł

Rower miejski

22 gru 2021 - 23:10:51

Ja osobiście preferuję górala. Lubię sobie pojeździć za miastem na rozgrzewkę przed treningiem. Podczas treningów aplikuję sterydy ze strony https://esterydy.pl/694-efedryna-efedrina-arena-50-mg-apteka.html dzięki nim mięśnie szybciej rosną.

Rower miejski

23 cze 2022 - 19:33:27

W ciepłe dni warto przesiąść się na rower, bo w ten sposób szybciej można dotrzeć do pracy, a przy okazji można czerpać z tego dużą radość. Dlatego warto zakupić rower miejski. Jest on wygodny i zapewnia komfortową jazdę po mieście. Duży wybór tego typu rowerów jest tutaj https://www.greenbike.pl/rowery-miejskie-c-12.html . To polskie centrum, w którym znajdziecie znane marki. Ceny też są na każdą kieszeń.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lubimy czytać.pl