Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:34:56

myślałam nad założeniem bloga z ciuchami, chciałabym dodawać zdjęcia ciuchów, które dostępne są w sklepach, które są aktualnie na topie, wraz z cenami, tzn. idę do sklepu robię zdjęcia a potem wrzucam z opisem. Myśle też nas swoimi stylizacjami. Generalnie zero zdjęć innych osob w ciuchach. Myslicie, że to dobry pomysł,? Ja czasem szukam własnie takich stron gdzie mogłabym bez chodzenia po sklepach wyszukać czegoś fajnego, a niestety sklepy online są często bałamutne, ciuch fajny a w realu ostatnia szmata. Zreszta nie wszystkie sklepy są online.

Zdjęcia miałby być robione w przymierzalni, żeby też pokazać jak leży;) bo z tym też zawsze bywa różnie. MOge tez pisać dla poznania w jakim centrum jakie rozmiary i kolory:)

Zdjęcia robie w przymierzalni na sobie;) już nie raz tak robiłam:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 13:42 przez tajemniczaKobieta.

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:37:33

czyli taką recenzje chcesz przeprowadzić ? co gdzie i za ile? a potem czy się opłaca czy nie bo ciuch to jak szmatka jest?

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:37:53

W sklepie nie można robić zdjęć sprzedawanych produktów (ubrań, biżuteri itp.) także taki pomysł jest kiepski.Odrazu Cię mogą wyrzucić z takiego sklepu.

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:37:55

myślę że fajny pomysł. Tyle że to będą twoje obiektywne opinie. A co dla jednego jest szmatą dla kogoś innego może być fajne.

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:39:00

Nie mozna robic zdjec w sklepach z tego co pamietam

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:39:31

może być ciężko żebyś robiła zdjęcia w sklepie, chyba że każdą rzecz brała byś do przymierzali i tam robiła, poza tym musiała byś poświęcać temu dużo czasu, chyba że nie pracujesz i Ci się nudzi ale zysku z tego nie będzie pamiętaj

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:45:55

Cytat
blackchocolate
może być ciężko żebyś robiła zdjęcia w sklepie, chyba że każdą rzecz brała byś do przymierzali i tam robiła, poza tym musiała byś poświęcać temu dużo czasu, chyba że nie pracujesz i Ci się nudzi ale zysku z tego nie będzie pamiętaj

raz w tygodniu buszuję po sklepach;) można powiedzieć, że jestem uzależniona;) studiuję:) a na studiach 2 miesiące ciężkiej pracy reszta wolnego;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 11:47 przez tajemniczaKobieta.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:53:55

Cytat
tajemniczaKobieta
Cytat
blackchocolate
może być ciężko żebyś robiła zdjęcia w sklepie, chyba że każdą rzecz brała byś do przymierzali i tam robiła, poza tym musiała byś poświęcać temu dużo czasu, chyba że nie pracujesz i Ci się nudzi ale zysku z tego nie będzie pamiętaj

raz w tygodniu buszuję po sklepach;) można powiedzieć, że jestem uzależniona;) studiuję:) a na studiach 2 miesiące ciężkiej pracy reszta wolnego;)

hmm pomysł chyba nie jest zły, możesz spróbować :)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 11:58:16

Jesli to lubisz, to czemu nie:)

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 12:13:57

fajny pomysł:)

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 12:44:56

głpi pomsł. nie ogarniesz tego. w sklepach Ci nie pozwolą robić fot

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 12:49:28

spróbuj :) może akurat się wciagniesz na maksa :)

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 13:29:54

Cytat
Animam_debeo
głpi pomsł. nie ogarniesz tego. w sklepach Ci nie pozwolą robić fot

już nie raz robiłam zdjecia w przymierzalniach...

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 13:31:40

nie odwiedzałabym takiego bloga

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wejdz i poradz;)

31 sty 2013 - 13:32:09

Jak to lubisz to czemu nie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rysowanie owadów- ktoś chętny?