Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ranking najlepszych książek

03 lut 2013 - 21:49:02

Cytat
Kathyu
Seria Świat Dysku Terry'ego Pratchetta- nie przeraź się, że jest tego dużo, każda część jest odrębną historią ;)
Oraz King i Wiedźminy Sapkowskiego.

Zgadzam się w 100% z koleżanką:)
Do tego saga Millennium warta polecenia.

Natomiast co do "Zmierzchu" - przeczytałam tylko 1 część i nie zamierzam tego gniota więcej brać do ręki;)

ranking najlepszych książek

03 lut 2013 - 22:00:12

Ogólnie nie moja tematyka, ale w tym guście czytałam ostatnio książkę Olgi Rudnickiej "Lilith" i była niesamowita:) czytałam w nocy do nie wiem której bo była świetna:) polecam;)

ranking najlepszych książek

03 lut 2013 - 22:01:57

A ja polecam Dziewczynka w czerwonym płaszczyku-Roma Ligocka :)

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

ranking najlepszych książek

03 lut 2013 - 22:03:40

ja polecam ksiażke ,,spóznienie kochankowie,, Piekna

ranking najlepszych książek

03 lut 2013 - 22:08:32

Wladce Pierscieni Tolkiena oczywiscie polecam, warto siegnac po Dzieci Hurina tegoz samego autora. I cos w nieco podobnym gatunku Gra o tron Martina

ranking najlepszych książek

03 lut 2013 - 22:17:37

z kryminałów oczywiście trylogia Millenium - fantastyczna, ze skandynawskich kryminałów jeszcze wszystkie książki Leifa GW Perssona, osnute na faktach ze szwedzkiej historii najnowszej, wciągają, i Lizy Marklund, obie serie znacznie lepsze, niż Camilla Lackberg.

Polskie: kryminały Marka Krajewskiego, świetne, mają niesamowity klimat, na granicy rzeczywistości.

Fantastyka: Świat Dysku Terry'ego Pratchetta, ubawisz się po pachy :) oprócz tego klasyka gatunku, Diuna (cała seria).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka nazwa?